فیلتر ممبران خانگی استریم مدل 1812-75G

فیلتر ممبران خانگی استریم مدل 1812-75G

فیلتر ممبران اصلی ترین فیلتر تصفیه آب در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است و مهم ترین و سنگین ترین بار تصفیه آب بر عهده این فیلتر است.

ممبران در مرحله چهارم دستگاه قرار می گیرد و معمولا در تمامی موارد به صورت هوزینگی ارائه می شود و درون هوزینگ مخصوص ممبران خانگی نصب می شود.

فیلتر ممبران خانگی استریم مدل 1812-75G یکی از ممبران های مرغوب است که می توان از آن در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

این فیلتر در اغلب موارد در دستگاه های تصفیه آب خانگی به کار برده می شود اما در برخی موارد نیز می توان از آن در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی نیز استفاده کرد.

از آنجایی که ظرفیت تولید آب از این ممبران برای مصارف خانگی تقریبا بالا است، به کسانی پیشنهاد می شود که مصرف بیشتری از آب تصفیه شده دارند.

این ممبران دارای 13 لایه غشایی از جنس پلی آمید است که مقاومت بسیار بالایی در برابر سختی و دما و فشار آب دارد.

البته این لایه ها نسبت به کلر و ذرات معلق موجود در آب حساسیت بسیار بالایی دارند و اگر در معرض این آلاینده ها قرار بگیرد به سرعت کارایی خود را از دست می دهد و دچار آسیب هایی چون پارگی می شود.

بر روی لایه های فیلتر ممبران خانگی استریم مدل 1812-75G منافذی به قطر 0.0001 میکرون به وجود آمده است.

این منافذ به قدری ریز هستند که می توان گفت تنها مولکول های آب از آن عبور می کنند، به همین دلیل آب باعبور از این غشاء بسیاری از املاح محلول و نمک های معدنی موجود در خود را از دست داده و سختی بسیار کمتری بدست می آورد.

مدت زمان طول عمر مفید فیلتر ممبران خانگی به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما به صورت کلی از این فیلتر می توان تا حداکثر یک و نیم سال در دستگاه استفاده کرد.

فیلتر ممبران خانگی استریم مدل 1812-75G

فیلتر ممبران خانگی استریم مدل 1812-75G

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط