فیلتر ممبران خانگی استار مدل TW30-1812-75

فیلتر ممبران خانگی استار مدل TW30-1812-75

فیلتر ممبران خانگی استار مدل TW30-1812-75 یکی از ممبران های خانگی بسیار مرغوب و با کیفیت است که از آن می توان در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و در برخی موارد در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی با ظرفیت کم استفاده کرد.

این فیلتر تنها در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس کاربرد دارد و وجود پمپ تصفیه در دستگاه برای عملکرد آن ضروری است.

در واقع این ممبران از نوع فشار بالا است و برای تصفیه نیاز دارد آب ورودی فشاری بین 80-120 psi داشته باشد. این فیلتر دارای 13 لایه غشایی است که بر روی آن منافذی به اندازه 0.0001 میکرون به وجود آمده است.

این منافذ به قدری ریز هستند که تنها مولکول های آب می توانند از آن عبور کنند و به همین دلیل سختی آب با عبور از این فیلتر تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند.

فیلتر ممبران خانگی استار مدل TW30-1812-75 از لایه های غشایی از جنس پلی آمید ساخته شده است، با اینکه این غشاء مقاومت بالایی دارد.

اما در برابر کلر و ذرات معلق بسیار حساس است و اگر فیلترهای پیش تصفیه آب را به درستی تصفیه نکنند، این مواد می توانند به سرعت غشاء ممبران را با مشکل مواجه کنند.

طول عمر این فیلتر بنا به شرایط مختلفی تغییر پیدا می کند، از آنجایی که تعویض به موقع ممبران بسیار مهم است و تاثیر بسیار مهمی درتعیین کیفیت آب دارد باید به موقع تعویض شود.

اگر از فیلتر ممبران خانگی استار مدل TW30-1812-75 به درستی استفاده شود و دستگاه در شرایط مطلوبی کار کند می توان تا یک سال و نهایتا دو سال از این فیلتر در دستگاه استفاده مفید کرد.

فیلتر ممبران خانگی استار مدل TW30-1812-75

فیلتر ممبران خانگی استار مدل TW30-1812-75

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط