فیلتر ممبران خانگی آکوا مدل AQ-1812-50

فیلتر ممبران خانگی آکوا مدل AQ-1812-50

فیلتر ممبران خانگی آکوا مدل AQ-1812-50 یکی از انتخاب های بسیار مناسب و هوشمند برای دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است.

این فیلتر تنها در دستگاه های تصفیه آب RO قابلیت استفاده دارد و به عنوان واحد اصلی دستگاه تصفیه آب در مرحله چهارم نصب می شود.

تصفیه آب ورودی به ممبران آنقدر اهمیت دارد که در اغلب موارد از سه فیلتر پیش تصفیه برای بهبود کیفیت آب ورودی به ممبران استفاده می شود.

این فیلتر با تولید روزانه 50 گالن معادل 180 لیتر می تواند مصارف آب شرب یک خانواده را به صورت کامل رفع نماید، البته کیفیت پمپ، ظرفیت محدود کننده فاضلاب، مدت زمان استفاده از ممبران و غیره بر میزان آب تولیدی از آن تاثیر می گذارد و به همین علت ممکن است به مرور کاهش یابد.

فیلتر ممبران خانگی آکوا مدل AQ-1812-50 به صورت کارتریجی طراحی شده است و درون انواع محفظه ممبران خانگی قابلیت استفاده دارد.

کاور و یا لایه اصلی این فیلتر به رنگ آبی است و مشخصات کلی فیلتر بر روی آن درج شده است.

این فیلتر توسط متخصصان و طراحان بسیار حرفه ای کمپانی آکوا (aqua) ساخته شده است و تمامی تجهیزات و مواد اولیه به کار برده شده در ساخت آن از لحاظ کیفی و بهداشتی کالا قابل اطمینان می باشد.

به همین دلیل فیلتر ممبران خانگی آکوا موفق به اخذ گواهی بین المللی از استاندارد جهانی WQA شده است.

از آنجایی که عوامل تاثیر گذار بر طول عمر فیلتر ممبران خانگی مختلف هستند نمی توان طول عمر دقیقی را برای آن تعریف کرد.

اما اگر سختی آب ورودی متناسب با ظرفیت ممبران باشد، کیفیت پمپ به کار برده شده در دستگاه بالا باشد و فیلترهای پیش تصفیه نیز تصفیه مقدماتی آب را کامل و بدون نقص انجام دهند می توان از فیلتر ممبران خانگی آکوا مدل AQ-1812-50 تا 15 الی 18 ماه مفید استفاده کرد.

فیلتر ممبران خانگی آکوا مدل AQ-1812-50

فیلتر ممبران خانگی آکوا مدل AQ-1812-50

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط