فیلتر ممبران خانگی آر او مکس (RO max) مدل TW-1812-60 GPD

فیلتر ممبران خانگی آر او مکس (RO max) مدل TW-1812-60 GPD

فیلتر ممبران خانگی آر او مکس (RO max) مدل TW-1812-60 GPD  یکی از برترین نمونه های فیلتر ممبران است که برای استفاده در انواع دستگاه های تصیه آب خانگی اسمز معکوس مناسب است. این فیلتر عموما در چهارمین مرحله از دستگاه و پس از فیلتر کربن بلاک نصب می شود.

این فیلتر دارای چندین لایه غشاء بسیار نازک از جنس سلولز می باشد که بر روی آن منافذی با قطر 0.0001 میکرون ایجاد شده است.

در واقع غشاء این فیلتر تنها اجازه عبور مواد کوچکتر از 0.0001 میکرون را می دهد که می توان گفت تقریبا تنها مولکول های آب می توانند از آن عبور کنند. در واقع تمامی املاح بیماری زای درون آب چون نیترات، نیتریت، آرسنیک، یون های محلول در آب و انواع باکتری ها به دام افتاده و اجازه عبور ندارند.

این فیلتر منجر به تولید آب شیرین و نرم می شود و به همین دلیل وجود آن در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سبب می شود تا این دستگاه ها با عنوان آب شیرین کن های خانگی شناخته شوند.

فیلتر ممبران خانگی آر او مکس (RO max) مدل TW-1812-60 GPD  ساخت کشور تایوان است و تحت لیسانس کشور آمریکا قرار دارد، بهره گیری از متدهای روز دنیا و استفاده از مواد اولیه درجه یک سبب شده تا این فیلتر بتواند مورد تایید استاندارد جهانی NSF قرار بگیرد.

این فیلتر با تولید 60 گالن آب تصفیه شده و سالم برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار مناسب است و می تواند حجم آب مصرفی خانواده ها را فراهم کند.

طول عمر فیلتر ممبران تحت تاثیر شرایط مختلفی تغییر پیدا می کند، اما اگر بتوان با سرویس های مکرر به دستگاه رسیدگی کرد، طول عمر مفید ممبران به 2 الی 2.5 سال نیز می رسد.

فیلتر ممبران خانگی آر او مکس (RO max) مدل TW-1812-60 GPD

فیلتر ممبران خانگی آر او مکس (RO max) مدل TW-1812-60 GPD

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط