فیلتر محافظ ممبران اینلاین خانگی تانک پک

فیلتر محافظ ممبران اینلاین خانگی تانک پک

فیلتر محافظ ممبران با تصفیه مجدد فیزیکی آب از ورود هرگونه ناخالصی و ذرات معلق بسیار ریز که فیلترهای قبل قادر به حذف آن نبوده اند، آب را از ناخالصی های مخرب غشاء ممبران پاک می سازد.

از فیلتر ممبران در برابر گل و لای جلوگیری می کند. این فیلتر منجر به افزایش طول عمر ممبران می شود و باعث می شود تا فرآیند تولید آب توسط این فیلتر با سرعت و راندمان بالاتر انجام شود.

فیلتر محافظ ممبران خانگی تانک پک ساخت کشور تایوان است و از فیلترهای وارداتی به ایران است، کمپانی سازنده این فیلتر از خوش آوازه ترین فعالان در زمینه تولید محصولات تصفیه است.

بر روی محصولات تانک پک حک عبارت made in Taiwan نشان از اورجینال بودن محصولات این کمپانی می دهد.

این فیلتر به صورت اینلاین طراحی شده است و درون محفظه آن یک فیلتر الیافی از جنس پلی پروپیلن با دقت 1 میکرون قرار داده شده است.

برای تعیین طول عمر فیلتر محافظ ممبران نمی توان طول عمر دقیقی را تعیین کرد اما بدنه فیلتر محافظ ممبران خانگی تانک پک به صورت شفاف ساخته شده است و با تیره تر شدن رنگ بدنه آن می توان زمان تعویض آن را متوجه شد.

این فیلتر گاهی با عنوان فیلتر 1+4 نیز نام برده می شود و محل نصب آن بعد از فیلتر کربن بلاک و قبل از ممبران است.

از دیگر فواید منحصر به فرد این فیلتر محافظت و جلوگیری از ورود ذرات ریز کربن فعال به فیلتر ممبران است.

با قرار دادن این فیلتر می توان از ممبران محافظت کرد و به نوعی به عنوان فیلتر پیش تصفیه شناخته می شود.

فیلتر محافظ ممبران خانگی تانک پک دارای تاییدیه از استانداردهای جهانی NSF و ISO می باشد و این خود نشانگر کیفیت و سلامت این محصول است.

فیلتر محافظ ممبران اینلاین خانگی تانک پک

فیلتر محافظ ممبران اینلاین خانگی تانک پک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط