فیلتر قلیایی خانگی لایت واتر مدل IL-11Y-BIO-EZ

فیلتر قلیایی خانگی لایت واتر مدل IL-11Y-BIO-EZ

فیلتری است که با افزایش سطح مواد معدنی موجود در آب، منجر به تولید آب قلیایی می شود.

فیلتر قلیایی با افزودن یون های معدنی مختلف مانند سدیم، پتاسیم و منیزیم و همچنین آنتی اکسیدان های مختلف به آب باعث می شود آب تصفیه شده از حالت اسیدی در بیاید و به آب قلیایی تبدیل شود.

این فیلتر یکی از بهترین نمونه های فیلتر قلیایی تصفیه آب خانگی است که می توان از آن در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس استفاده کرد.

این فیلتر طراحی کاملا استاندارد دارد و همین باعث شده طریقه نصب و افزودن فیلتر به دستگاه های تصفیه آب خانگی مختلف، بسیار آسان باشد.

این فیلتر به صورت اینلاین طراحی شده است و دارای یک ورودی و خروجی می باشد.

در هر دو سر این فیلتر از اتصالات فیتینگی سر خود استفاده شده است و باعث می شود تا نصب شیلنگ به ورودی و خروجی فیلتر آسان تر باشد.

اندازه اتصالات به کار برده شده در فیلتر 1.4 اینچ است، بنابراین تنها برای مصارف خانگی طراحی شده است و شیلنگ تصفیه آب با همین قطر به آن متصل می شود.

فیلتر قلیایی خانگی لایت واتر مدل IL-11Y-BIO-EZ قابلیت این را دارد که به 1800 گالن آب خاصیت قلیایی اضافه کند.

پس از آن این فیلتر توان قلیایی کردن آب را ندارد و باید تعویض شود.

معمولا در اغلب موارد می توان تا یک سال از این فیلتر در دستگاه ها استفاده کرد.

این فیلتر دارای بدنه ای از جنس پلاستیک پلی پروپیلن با گرید غذایی است و می تواند فشاری تا حداکثر 130 psi و دمای آب را تا نهایتا 100 درجه فارنهایت تحمل کند.

فیلتر قلیایی خانگی لایت واتر مدل IL-11Y-BIO-EZ

فیلتر قلیایی خانگی لایت واتر مدل IL-11Y-BIO-EZ

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط