فیلتر قلیایی خانگی سوپر کریستال 1500 گالن

فیلتر قلیایی خانگی سوپر کریستال 1500 گالن

آب قلیایی یکی از پیشنهادات تمامی محققان سلامتی و پزشکان است. آب قلیایی خواص درمانی بسیاری دارد و نوشیدن و مصرف آن می تواند منجر به سلامتی افرد شود.

آب قلیایی با PH بالا برای سم زدایی بهتر بدن بسیار موثر است، همچنین منجر به کاهش قند خون در افراد دیابتی شده و برای عملکرد هرچه بهتر کبد، سلامت پوست و مو و هیدراته کردن بدن بسیار موثر می باشد.

به همین دلیل پیشنهاد می شود اگر از دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می کنید از یک فیلتر قلیایی با کیفیت برای افزایش PH آب استفاده نمایید.

فیلتر قلیایی خانگی سوپر کریستال 1500 گالن به نوعی خاصیت فیلتر مینرال را دارد و با افزودن یون های معدنی از جمله یون هیدروژن به آب سبب بالاتر رفتن PH و تولید آب قلیایی در محدود 9 می شود.

آنچه که در با کیفیت تر کردن این فیلتر نقش داشته است نحوه افزودن یون های معدنی به آب می باشد.

گوی های معدنی غنی شده با ترکیبات معدنی که در این فیلتر وجود دارد، به صورت نانو به آب اضافه می شوند و علاوه بر تنظیم سختی آب منجر به بهود طعم و مزه دلپذیرتری برای آب تصفیه شده می شود.

فیلتر قلیایی خانگی سوپر کریستال 1500 گالن ساخت کشور تایوان است و کمپانی سازنده آن از سازندگان معروف در صنعت عظیم تصفیه آب می باشد.

این فیلتر دارای تاییدیه از سازمان جهانی NSF بوده و جزء فیلترهای قلیایی بسیار با کیفیت شناخته شده است و در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی به خصوص اسمز معکوس مورد استفاده قرار می گیرد.

طول عمر فیلتر قلیایی بر اساس میزان مصرف آب تعیین می شود، این فیلتر توان قلیایی کردن 1500 گالن آب را دارد و می توان از آن تا حدودا یک سال استفاده کرد.

فیلتر قلیایی خانگی سوپر کریستال 1500 گالن

فیلتر قلیایی خانگی سوپر کریستال 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط