فیلتر سر شیری و سر دوشی برای تصفیه آب

فیلتر سر شیری و سر دوشی برای تصفیه آب

فیلتر سرشیری برای ظرفشویی:

فیلتر سرشیری تصفیه آب محصولی با کیفیت شرکت کاسپین ارتباط عرشیا است که از نوع تصفیه آب  میکرو فیلتریشن است که جهت نصب بر روی شیر آب طراحی شده است. این فیلتر کلیه رسوبات، شن و ماسه، گل و لای، زنگ زدگی لوله ها، لجن و تمامی ذرات معلق، موجودات مضر شامل باکتری‌ها، کیست‌ها، قارچ‌ها و کلر آزاد، سموم کشاورزی، تری هالومتان ها، طعم، رنگ و بوی نامطبوع آب را حذف می کند. از این فیلتر جهت مصارف شستشوی میوه و سبزیجات همچنین شستشن ظروف حساس مربوط به کودکان استفاده می شود.

فیلتر سر شیری و سر دوشی برای تصفیه آب

فیلتر سر شیری و سر دوشی برای تصفیه آب

فیلتر سردوشی برای حمام  : 

فیلتر سردوشی یک دستگاه تصفیه آب کوچک حمام می باشد ، این فیلتر از جنس کربن فعال بوده که به دوش حمام وصل شده و مواد اضافی آب مانند زنگ زدگی داخل لوله ها و همچنین مواد شیمیایی مانند کلر که موجب ریزش موها و کدر شدن موی سر و آسیب رسیدن به پوست بدن می شود را از بین می برد.


در حمام در اثر دمای بالای هوا منافذ پوست بدن باز می شوند و از این راه کلر موجود در آب به بدن وارد می شود. میزان کلری که از این راه جذب بدن می شود بسیار بیشتر از میزان کلری است که از طریق نوشیدن آب جذب بدن می شود. همچنین این کلر باعث خشکی و خارش پوست  نیز می شود.

از فیلتر سردوشی حمام در منازل ، هتل ها ، حمام های عمومی و آرایشگاه ها و مکان هایی که با پوست و مو سر و کار دارند استفاده نمود. این فیلتر دو منظوره بوده هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان قابل استفاده است.

فیلتر سر شیری و سر دوشی برای تصفیه آب

فیلتر سر شیری و سر دوشی برای تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامینقطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آباینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱     

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط