فیلتر رزین در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی

فیلتر رزین در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی

فیلترهای رزینی نیمه صنعتی و صنعتی اغلب به صورت کارتریجی طراحی می شوند، در واقع رزین های تبادل یون درون کارتریج قرار می گیرد و با استفاده از هوزینگ های مخصوص در دستگاه نصب و راه اندازی می شوند.

رزین تبادل یونی موادی پلیمری هستند که در آب حل نمی شوند و از نظر ظاهری نیز به صورت گوی هایی از نیم میلی متر تا یک میلی متر ساخته شده اند.

رزین های تبادل یون به رنگ سفید یا زرد طراحی می شوند و بر روی سطوح آنها منافذی بسیار ریز وجود دارد.

به سبب وجود این منافذ و گره های عملیاتی فعال، رزین ها سطح جذب بالایی دارند.

فیلترهای رزینی در انواع مختلفی ارائه می شوند، این فیلترها می توانند تنها از رزین های آنیونی یا رزین های کاتیونی و یا ترکیبی از هر دو نوع رزین باشد.

بین رزین ها و آب فرآیند مبادله یون انجام می شود، در واقع رزین ها با جذب یون های مثبت و منفی از آب، همزمان یونی از رزین ها آزاد سازی می شود.

اغلب رزین ها برای کاهش سختی و حذف یون های رسوب زا درون آب نظیر کلسیم، منیزیم و سولفات مورد استفاده قرار می گیرد، اما برخی دیگر از یون ها جهت ضد عفونی آب نیز کاربرد دارند.

رزین ها کاربرد بسیاری در تصفیه آب دارند، اما به سبب هزینه های نسبتا بالای آن استفاده از آنها کمی محدودتر می شود.

فیلتر رزینی یا به صورت مخازن سختی گیر و یا در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی به عنوان آخرین فیلتر دستگاه وظیفه دارد تا سختی آب را کاهش دهد و از رسوب گذاری آب به سبب یون های رسوب زا جلوگیری کند.

فیلتر رزین

فیلتر رزین

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط