فیلتر رزین آنیونی خانگی تصفیه آب  فلاکستک

فیلتر رزین آنیونی خانگی تصفیه آب  فلاکستک

فلاکستک (fluxtek) از کمپانی های آشنا و صاحب نام در زمینه تصفیه آب است، این کمپانی تایوانی محصولات بسیار متنوع با کارایی های مختلف را در بالاترین کیفیت و با استفاده از به روزترین فناوری ها تولید می کند، به همین دلیل مصرف کنندگان از استفاده محصولات تصفیه آب با برند فلاکستک رضایت کامل دارند.

فیلتر رزین آنیونی خانگی فلاکستک حاوی رزین های آنیونی است. این رزین ها در آب حل نمی شود و هیچ گونه خطری برای سلامتی مصرف کننده ندارند.

رزین های آنیونی موجود در این فیلتر با جذب یون های باردار که بار اطراف آنها منفی می باشد، آب نرم را تولید می کند و در کاهش سختی آب بسیار موثر است.

این رزین ها، یون های سخت موجود در آب را به خود جذب می کند و به جای آن یون های موجود در رزین آزاد می شود.

در این فرآیند یون ها مبادله می شوند و پس از مدتی ظرفیت رزین های آنیونی برای جذب یون های سخت آب کاهش می یابد و حتی به صفر می رسد.

حداکثر مدت زمان استفاده مفیدی که می توان از این فیلتر داشت تا یک سال است. پس از آن به دلیل اشباع شدن ذرات رزین، فرآیند مبادله یون انجام نمی شود زیرا رزین ها ظرفیتی برای جذب یون های منفی ندارد.

به بیان دیگر حداکثر ظرفیت تصفیه آب توسط این فیلتر تا 1500 گالن معادل 5500 لیتر است.

برای استفاده از این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی وجود هوزینگ یا محفظه فیلتر با ارتفاع 10 اینچ و با قطر اسلیم ضرورت دارد.

آب برای ورود به این فیلتر از نظر دما بین 2-38 درجه سانتی گراد و از نظر سختی تا حداکثر 1000 PPM محدودیت دارد.

فیلتر رزین آنیونی خانگی تصفیه آب  فلاکستک

فیلتر رزین آنیونی خانگی تصفیه آب  فلاکستک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط