فیلتر دو منظوره الیافی و کربن اکتیو گرانول واتر سیف مدل WSCPF0510

فیلتر دو منظوره الیافی و کربن اکتیو گرانول واتر سیف مدل WSCPF0510

کمپانی واتر سیف (water safe) یکی از سازندگان نمونه دستگاه و فیلترهای تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی است، این کمپانی تایوانی با تولید محصولات متنوع تمامی نیازهای مشتریان جهت تامین آب شرب سالم را فراهم می کند و جزء معدود برندهایی است که تمامی محصولات آن تحت تایید استانداردهای جهانی قرار گرفته اند.

فیلتر دو منظوره الیافی و کربن اکتیو گرانول واتر سیف مدل WSCPF0510 یکی از فیلترهای پرکاربرد می باشد که برای استفاده در دستگاه های تصفیه آب خانگی طراحی شده است.

این فیلتر قابلیت استفاده در سیستم های اسمز معکوس را دارد اما در اغلب موارد در دستگاه های تصفیه آب مبتنی بر روش الترافیلتراسیون مورد استفاده قرار می گیرد.

در واقع این فیلتر وقتی کارایی دارد که تعداد محفظه برای قرار دادن دو فیلتر پیش تصفیه مجزاء در اختیار نباشد.

این فیلتر دارای یک کارتریج است اما عملکرد فیلتر الیافی و کربن فعال گرانول را انجام می دهد. آب ورودی به محفظه ابتدا فرآیند فیلتراسیون فیزیکی آب را با عبور از فیلتر الیافی انجام می دهد.

فیلتر الیافی با دقت 5 میکرون املاح و آلاینده های معلق درون آب را به دام می اندازد و آب شفاف را تولید می کند.

سپس آب با عبور از فیلتر کربن فعال گرانول به صورت شیمیایی تصفیه می شود. جنس کربن به کار برده شده در این فیلتر از مواد گیاهی و درجه یک است و علاوه بر اینکه هیچ مضراتی برای سلامت انسان دارد از قدرت جاذب بسیار بالایی در حذف آلاینده های موجود در آب برخوردار می باشد.

برای نصب فیلتر دو منظوره الیافی و کربن اکتیو گرانول واتر سیف مدل WSCPF0510 جهت قرار گیری بسیار مهم است و در صورتی که برعکس قرار داده شود فرآیند تصفیه آب به درستی انجام نمی شود.

این فیلتر توان تصفیه 1500 گالن آب را دارد و حداکثر مدت زمان استفاده از آن تا سه ماه است.

فیلتر دو منظوره الیافی و کربن اکتیو گرانول واتر سیف مدل WSCPF0510

فیلتر دو منظوره الیافی و کربن اکتیو گرانول واتر سیف مدل WSCPF0510

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط