فیلتر دوکاره مینرال و پست کربن خانگی فلاکستک

فیلتر دوکاره مینرال و پست کربن خانگی فلاکستک

فیلتر های دوکاره عموما برای دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس که به صورت کیسی ساخته شده اند و فضای اشغالی محدود تری دارند انتخابی بسیار مناسب و ایده آل می باشد.زیرا با قرار دادن تنها یک فیلتر می تواند فرایند تصفیه آب را طی دو مرحله انجام داد.

کمپانی فلاکستک یکی از سازندگان امریکایی فیلتر های تصفیه می باشد و تولید محصولات و مونتاژ این سیستم ها در کشور تایوان انجام می پذیرد.

فیلتر دوکاره مینرال و پست کربن خانگی فلاکستک عموما به عنوان آخرین فیلتر دستگاه و پس از فیلتر ممبران نصب می شود.

آب خروجی از ممبران قبل بعد از اینکه در مخزن قرار بگیرد و قبل از اینکه توسط شیر برداشت به دست مصرف کننده برسد،مجددا توسط فیلتر کربن نهایی تصفیه می شود.کربن های موجود در این فیلتر از جنس پوست نارگیل تهیه شده اند و قدرت جذب بسیار بالایی در جذب الاینده های درون آب و ناخالصی های احتمالی باقی مانده در اب دارد.

این فیلتر در واقع وظیفه دارد تا آب تصفیه شده را که ممکن است توسط مخزن ذخیره دچار طعم و مزه نامطبوعی شده باشد را تصفیه کند و منجر به بهود طعم و مزه آب می شود.

بخش دیگر فیلتر دوکاره مینرال و پست کربن خانگی فلاکستک شامل فیلتر مینرال می باشد.در این قسمت سنگ های معدنی قرار گرفته است،این سنگ ها کاملا ارگانیک می باشند و مواد معدنی نظیر سدیم،کلسیم،منیزیم و پتاسیم را به آب اضافه می کنند.

سختی اب با عبور از فیلتر فیلتر مینرال به علت جذب مواد معدنی کمی افزایش پیدا می کند و از نظر طعم و مزه بسیار گوارا تر و خوش طعم تر خواهد شد.

فیلتر دوکاره مینرال و پست کربن خانگی فلاکستک دارای تاییدیه از استاندراد های جهانی FDA،NSF وWQA  می باشد و این نشانگر کیفیت و کارایی بالای این فیلتر است.

فیلتر دوکاره مینرال و پست کربن خانگی فلاکستک

فیلتر دوکاره مینرال و پست کربن خانگی فلاکستک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط