فیلتر داخلی یخچال بوش مدل 3M

فیلتر داخلی یخچال بوش مدل 3M

فیلترهای داخلی و خارجی یخچال هر دو در کیفیت آب خروجی از آبسردکن ها و یخ سازهای یخچال تاثیر دارند، اما اگر این دو فیلتر به همراه یکدیگر در یخچال استفاده شود.

می تواند کیفیت آب را به صورت چشمگیر بالا ببرد و آبی شفاف و سالم تر یا یخ های کریستالی را برای مصرف کننده تولید کند.

فیلتر یخچال بوش مدل 3M از سری فیلترهای بسیار با کیفیت است که در اغلب یخچال ها و ساید بای سایدها قابلیت استفاده و نصب دارد.

این فیلتر از نوع داخلی است و درون یخچال در بخش های پایین یا بالا در گوشه های دستگاه نصب می شود و محل نصب آن با توجه به نوع یخچال تغییر پیدا می کند.

این فیلتر برای تصفیه آب از فناوری بسیار موثر و کارآمد کربن فعال استفاده می کند. کربن فعال به سبب جذب آلاینده های شیمیایی با قدرت بسیار بالا اهمیت و جایگاه ویژه ای در صنعت تصفیه آب دارد.

کربن موجود در این فیلتر به صورت دانه های ریز درآمده اند و ساختاری بسیار متخلخل با منافذ ریز و درشت دارد.

آب حین تماس با این ذرات تصفیه می شود و کربن فعال تحت تاثیر نیروی واندروالس انواع آلاینده های شیمیایی موجود در آب را چون کلر، تری هالومتان ها، استیک اسید و طعم، بو و مزه نامطبوع آب را جذب می کند.

فیلتر داخلی یخچال بوش مدل 3M برای تصفیه آب تا حجم مشخصی طراحی شده است.

توان این فیلتر تصفیه 400 گالن آب می باشد و در صورتی که به موقع تعویض نشود علاوه بر اینکه می تواند به محلی برای رشد و تکثیر باکتری ها تبدیل شود.

بلکه می تواند درون سیستم آبرسانی یخچال را با ایجاد لایه هایی از خزه و جلبک آلوده کند.

نکته : یک فیلتر داخلی یخچال به تنهایی برای تصفیه آب ورودی کافی نیست و تمام آلاینده ها و مواد مضر درون آب به طور کامل توسط این فیلتر حذف نمی شود.

بهتر است از یک دستگاه تصفیه آب خانگی برای تصفیه آب ورودی به یخچال و هم برای تصفیه آب شیر ظرفشویی استفاده نمایید.

استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی علاوه بر تصفیه آب، آبی بسیار گوارا و دارای خواص بیشماری خواهید داشت.

فیلتر داخلی یخچال بوش مدل 3M

فیلتر داخلی یخچال بوش مدل 3M

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط