فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LT700P

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LT700P
ال جی (LG) یکی از کمپانی های آشنا و به نام است که محصولات بسیار متنوع و با کیفیت را تولید می کند. این شرکت کره ای با تولید فیلترهای داخلی و بیرونی یخچال، سبب شده تا مصرف کنندگان با استفاده از آنها همواره آب خنک، خوش طعم و سالم را در اختیار داشته باشند.

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LT700P در اغلب یخچال ها و ساید بای سایدها قابلیت نصب و استفاده دارد.

محل نصب این فیلتر در داخل یخچال می باشد اما محل نصب دقیق آن ممکن است در یخچال های مختلف، گوناگون باشد. با استفاده از این فیلتر در یخچال می توانید مزه آب آشامیدنی را بهبود ببخشید و آبی گوارا و خوش طعم را مصرف کنید.

این فیلتر حاوی ذرات کربن فعال گرانول است. این کربن از جنس پوسته نارگیل ساخته شده است و کربن تهیه شده از پوسته نارگیل جزء بهترین کربنی می باشد که در صنعت تصفیه آب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این کربن ها با حذف طعم، بو، رنگ و مزه نامطبوع آب منجر به تولید آب پاک و سالم می شوند و حتی علاوه بر اینها قادر است تا آلاینده های شیمیایی نظیر کلر و ترکیبات مضر آن را به خود جذب کند.

تعویض به موقع فیلتر داخلی یخچال تاثیر بسزایی در کیفیت آب خروجی دارد، دقت داشته باشید که اگر یخچال شما مجهز به فیلتر بیرونی نیز باشد می تواند سبب افزایش طول عمر و کارکرد بهتر فیلتر داخلی نیز شود.

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LT700P ظرفیت تصفیه 400 گالن آب معادل 1500 لیتر آب را دارد، به صورت کلی حداکثر طول عمر و بهره وری مفید از این فیلتر به شش ماه می رسد.

در غیر این صورت عدم تعویض به موقع فیلتر داخلی یخچال می تواند فیلتر را به محلی مناسب برای تجمع و رشد باکتری ها تبدیل کند.

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LT700P

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LT700P

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط