فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LT600P

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LT600P

کمپانی ال جی (LG) یکی از معتبرترین سازندگان فیلترهای داخلی و بیرونی یخچال است و این فیلترها را با طراحی بسیار حرفه ای و با به کارگیری از به روزترین متدهای دنیا می سازد.

به همین دلیل با استفاده از این فیلتر در یخچال می توان آبی سالم و تصفیه شده را با کاهش چشمگیری از آلاینده ها در اختیار داشت.

فیلتر یخچال ال جی مدل LT600P یکی از مدل های فیلتر داخلی یخچال است که بر روی اغلب مدل های یخچال ها و ساید بای ساید قابلیت استفاده دارد.

این فیلتر توان تصفیه 300 گالن آب را دارد و پس از مصرف 1110 لیتر آب توان خود را در تصفیه آب از دست می دهد و باید تعویض شود.

علاوه بر حجم آب مصرفی، مدت زمان ماند این فیلتر در یخچال حتی در صورت عدم مصرف شش ماه است و پس از آن باید تعویض شود.

بلوک کربن اصلی ترین ماده تشکیل دهنده این فیلتر است. این بلوک کربن اکتیو طی سطح تماس وسیعی که با آب ایجاد می کند قادر است تا کلر، ترکیبات کلر، بو، مزه، رنگ و طعم نامطبوع آب را از بین ببرد.

این کربن از جنس پوسته نارگیل تهیه شده است و با قدرت جذب بالا اقدام به جذب ناخالصی های موجود در آب می نماید.

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل  LT600Pاز نظر کیفیت و بهداشت بسیار قابل قبول است و استفاده از آن سبب می شود تا تجربه خوبی از مصرف آب تصفیه شده توسط فیلتر داخلی یخچال داشته باشید.

مشخصات فنی :

قطر فیلتر : 6 سانتی متر
ارتفاع فیلتر : 39 سانتی متر
وزن : 340 گرم
ظرفیت تصفیه آب : 300 گالن
حداکثر طول عمر فیلتر : 6 ماه
نوع فیلتر : کربن جامد اکتیو

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LT600P

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LT600P

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط