فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LB2700

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LB2700

امروزه پایین آمدن کیفیت منابع آب شهری باعث شده تا برای بازدهی بالاتر سیستم هایی که با آب کار می کنند از سیستم ها و فیلترهای تصفیه آب استفاده شود.

یکی از این فیلترهای پرکاربرد فیلتر داخلی یخچال است. از فیلترهای یخچال برای آشامیدن آب سالم و خنک خروجی از یخچال هایی که دارای آبسرد کن و یخساز می باشند، بسیار استفاده می شود.

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LB2700 از سری جدیدترین و برترین فیلترهای یخچال ال جی می باشد که به صورت موشکی ساخته شده است و سر انتهایی آن نسبت به انواع فیلترهای داخلی یخچال ال جی پهن تر می باشد.

این فیلتر برای استفاده در انواع یخچال های ال جی مناسب است و به دلیل اینکه نوع فیلتر داخلی می باشد، برای استفاده در یخچال ها و ساید بای سایدهای دیگر از این فیلتر محدودیت هایی وجود دارد.

این فیلتر توان تصفیه 800 گالن آب را دارد و برای فیلترهای یخچال بسیار مناسب و ایده آل است، حداکثر مدت زمان استفاده از این فیلتر در یخچال ها تا شش ماه می باشد.

حتی اگر در طول مدت زمان 6 ماه 800 گالن آب از این فیلتر عبور نکرده باشد، باید تعویض شود.

جنس این فیلتر از کربن پودری فعال شده است. این کربن ها در بهبود طعم و مزه آب بسیار موثر هستند و آب را با بازدهی بسیار بالا از لحاظ شیمیایی تصفیه می کنند.

کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها، انواع ترکیبات کلر چون کلرایدها و آفت کش های کشاورزی و غیره از دیگر مواد شیمیایی می باشند که توسط دانه های کربن این فیلتر حذف می شوند.

فیلتر داخلی یخچال ال جی مدل LB2700 از نظر کیفیت، بهداشت و ایمنی بسیار قابل قبول است زیرا مورد تایید سازمان جهانی NSF قرار گرفته اند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط