فیلتر خانگی اکسیژن ساز لایف انرژی مدل T33

فیلتر خانگی اکسیژن ساز لایف انرژی مدل T33

فیلتر اکسیژن ساز که با عنوان فیلتر انرژی زا نیز نام برده می شود یکی از انواع فیلترهای آپشنال است که در مراحل انتهایی دستگاه نصب می شود.

با انجام واکنش های فعال سازی و خاص موجب آزاد سازی بیشتر سطح اکسیژن موجود در آب می شود.

در واقع فیلتر اکسیژن ساز باعث فعال شدن مولکول های آب شده و افزایش سطح اکسیژن در بدن منجر به افزایش متابولیسم یا سوخت و ساز می شود.

فیلتر خانگی اکسیژن ساز لایف انرژی مدل T33 یکی از فیلترهای مرغوب است که علاوه بر افزودن یون های معدنی مفید و ایجاد خاصیت قلیایی در آب، موجب آزاد سازی هرچه بیشتر مولکول های اکسیژن نیز می شود.

یکی از ویژگی های قابل توجه این فیلتر طراحی کاملا استاندارد و نصب آسان آن در دستگاه است.

در واقع اتصالات فیتینگی سر خود به کار برده شده در محل ورودی و خروجی فیلتر باعث می شود تا بتوان به راحتی این فیلتر را در مسیر جریان آب در مراحل انتهایی دستگاه قرار داد.

ابعاد این فیلتر کاملا استاندارد و از نوع خطی و با ارتفاع 10 اینچ طراحی شده است.

آب قلیایی تولید شده از این فیلتر تا 20% از اکسیژن بیشتری نسبت به آب معمولی برخوردار است، بنابراین با افزودن این فیلتر در دستگاه می توانید خواص بسیار مفیدی را به آب خروجی اضافه کنید.

طول عمر و مدت زمان استفاده از فیلتر خانگی اکسیژن ساز لایف انرژی مدل T33 در دستگاه محدود است، از این فیلتر نهایتا تا شش ماه الی یک سال می توان استفاده کرد.

البته عوامل مختلفی مانند کیفیت آب، فشار و دمای آب ورودی در تعیین طول عمر این فیلتر تاثیر گذار است.

فیلتر خانگی اکسیژن ساز لایف انرژی مدل T33

فیلتر خانگی اکسیژن ساز لایف انرژی مدل T33

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط