فیلتر توری و انواع آن ( mesh filter )

فیلتر توری و انواع آن ( mesh filter )

فیلتر توری، یکی از ساده ترین فیلترهای موجود دستگاه های تصفیه است. فیلتر توری تصفیه فیزیکی آب را انجام می دهد و ناخالصی هایی مثل ذرات معلق شن و ماسه موجود در آب را حذف می کند.

در واقع حذف ذراتی بزرگتر از روزنه ها یا سوراخ های توری باشد ، را به عهده دارد. مثل ذراتی چون : خرده چوب، شن و ماسه، جلبک ها، زنگ زدگی لوله ها و غیره

از فیلترهای توری در دستگاه های تصفیه آب خانگی به طور مستقیم استفاده نمی شود، بلکه از فیلتر های توری به عنوان پیش تصفیه در بر خی موارد مثل آب رودخانه ها یا چشمه ها، چشمه و … استفاده می شود.

با توجه به اینکه دقت فیلتر های توری از دیگر فیلتر ها کمتر است، این فیلتر قبل از آنها و به عنوان مراحل اول پیش تصفیه یا رسوب گیری قرار می گیرد. استفاده از این فیلتر به کارکرد و طول عمر دیگر فیلترها کمک می کند.

کاربرد فیلتر های توری:

  • برای تصفیه آب ورودی منزل و مناطقی که آب آنها شامل شن و ماسه است استفاده می شود.
  • برای تصفیه آب های روان و چشمه ها استفاده می شود.
  • برای حذف ناخالصی هایی با اندازه بزرگ استفاده می شود.
  • کمک به عملکرد بهتر فیلتر الیافی

انواع فیلتر توری :

  • فیلتر توری پلاستیکی : این فیلتر از جنس پلی پروپیلن است و واشرها و اورینگ های استفاده شده در آن از جنس سیلیکون استاندارد است، ابعاد ذرات این فیلتر 100 میکرون است و حداکثر دمای آن 40 درجه است.
  • فیلتر توری استیل : این فیلتر برای استفاده در آب های داغ مناسب نیست. این فیلتر استیل است و دارای استحکام بالایی در برابر ضرباتی که از طریق شن و ماسه وارد می شود است.
فیلتر توری و انواع آن ( mesh filter )

فیلتر توری و انواع آن ( mesh filter )

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط