فیلتر توری تصفیه آب صنعتی

فیلتر توری تصفیه آب صنعتی

فیلتر توری صنعتی قبل از هر فیلتر دیگری در سیستم تصفیه قرار می گیرد و وظیفه دارد تا ذرات معلق درشت در آب را نظیر شن و ماسه و گل و لای به خود جذب کند. در مناطقی آب ورودی دارای ذرات ناخالص و غیر حلال بسیاری در آب است که این مواد باعث از بین رفتن زود هنگام فیلتر الیافی می شوند. به همین دلیل از فیلتر توری صنعتی کمک می گیرند و آن را قبل از فیلتر الیافی قرار داده تا ناخالصی های درشت تر را جذب کند. به نوعی استفاده از فیلتر توری باعث افزایش طول عمر سایر فیلترها می شود.

تمامی فیلترهای توری قابلیت شستشو دارند. زمانی این فیلترها کارایی خود را از دست می دهند که به تور آنها آسیب وراد شده باشد اما تا قبل از آن می توان با شستشو و احیاء فیلتر از آن استفاده نمود. ممکن است در اثر گذشت زمان ذرات معلق موجود در آب به تورهای فیلتر فشار وارد کرده و سبب پارگی فیلتر شوند.

هوزینگ هایی که جهت نگه داری این فیلتر طراحی شده اند معمولا شیر دار می باشند و به نحوی طراحی شده اند که بدون نیاز به باز کردن فیلتر می توان آن را شستشو داد.

فیلتر های توری صنعتی با جنس های مختلفی از جمله پلی پروپیلن و یا استیل می باشند. البته فیلترهای پلاستیکی نسبت به فیلتر توری استیل از مقاومت کمتری برخوردار هستند و بهتر است فقط برای آب ورودی که دمای سردی دارد استفاده شود. عموما فیلترهای توری از جنس استیل طول عمر بالاتری دارند و گذر آب داغ مشکلی در آنها بوجود نمی آورد.

فیلترهای توری صنعتی با دقت های 25 تا 100 میکرون ساخته می شوند. این فیلترها بیشتر به عنوان پیش تصفیه در سیستم تصفیه صنعتی قرار می گیرند مانند پیش تصفیه ورودی موتور خانه ها ، ورودی ساختمان ها و دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس صنعتی .

فیلتر توری تصفیه آب صنعتی

فیلتر توری تصفیه آب صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط