فیلتر بیرونی یخچال کربن جامد کلین پیور clean pure

فیلتر بیرونی یخچال کربن جامد کلین پیور clean pure

از فیلتر بیرونی یخچال کربن جامد کلین پیور می توان به عنوان یک فیلتر تصفیه با کیفیت و نمونه در انواع یخچال ها و ساید بای ساید ها استفاده کرد.

فرایند تصفیه و فیلترسیون شیمیایی اب به واسطه وجود بلوک های کربن در این فیلتر دقیق تر می باشد.

در واقع در مواردی که نیاز به تصفیه دقیق تر و کامل تر آب باشد از فیلتر کربن بلاک یا کربن جامد استفاده می شود،زیرا سطح تماس اب با بلوک های کربن بیشتر از کربن فعال گرانول می باشد،بنابرین فرایند جذب نیر با دقت بالاتری انجام می شود.

فیلتر بیرونی یخچال کربن جامد کلین پیور به صورت خطی ساخته شده است و حاوی بلوک کربن با منافذ بسیار ریزی و قابلیت جذب بالا می باشد.

این فیلتر ساخت کشور تایوان می باشد و و از لحاظ کیفیت ساخت و مواد تشکیل دهنده بسیار قابل اطمینان می باشد.

کربن مورد استفاده در این فیلتر از مواد گیاهی ساخته شده است و با سلامتی انسان سازگاری دارد.به همین دلیل این فیلتر توانسته است موفق به دریافت گواهی SGS،UKAS و WQA شود.

فیلتر بیرونی یخچال کربن جامد کلین پیور مجهز به اتصالات فیتینگی سر خود می باشد و برای نصب آن نیاز به تهیه اتصالات جداگانه نمی باشد و می توان به راحتی این فیلتر را در مسیر اب ورودی به یخچال نصب کرد.

حتی اگر یخچال مجهز به فیلتر داخلی باشد می توانید با نصب یک فیلتر یخچال بیرونی هم کیفیت اب را بالا تر ببرید و هم طول عمر فیلتر داخلی را افزایش دهید.

فیلتر بیرونی یخچال کربن جامد کلین پیور حداکثر هر شش ماه یک بار باید تعویض شود.در غیر این صورت قدرت جاذب خود را از دست می دهد و می تواند به محلی برای رشد و تکثیر باکتری ها تبدیل شود.

فیلتر بیرونی یخچال کربن جامد کلین پیور clean pure

فیلتر بیرونی یخچال کربن جامد کلین پیور clean pure

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط