فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 2500 گالن

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 2500 گالن

لایف واتر یکی از تولید کنندگان برتر و نمونه فیلتر های تصفیه آب یخچال و انواع فیلتر و دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد که محصولات بسیار متنوع با ساختاری و طراحی به روز و استانداردی تولید می کند.

این شرکت یکی از فعالان تولید محصولات تصفیه آب می باشد و از شهرت و اعتبار بهره مند است.

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 2500 گالن  در قسمت پشتی یخچال و ساید بای ساید ها جهت بالاتر بردن کیفیت آب و حذف ناخالصی هایی چون کلر،ترکیبات کلر،تری هالو متان ها،استیک اسید ها و طعم و رنگ و بو نامطبوع آب می شود.

این فیلتر این قابلیت را دارد که بتوان از ان در انواع یخچال ها و ساید بای ساید ها استفاده کرد.

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 2500 گالن حاوی ذرات کربن فعال گرانول فعال شده می باشد که ساختاری بسیار متخلخل دارد،این ذرات با قدرت جذب بالا اقدام به فیلتراسیون آب می کنند و با توجه به اظهارات شرکت سازنده این فیلتر قادر است تا 2500 گالن آب را تصفیه کند.

پس از آن ذرات کربن قابلیت جذب خود را کاملا از دست می دهد و بدون اینکه ناخالصی ها جذب کربن شوند از فیلتر خارج خواهند شد.به همین دلیل بهتر است این فیلتر حداکثر هر شش ماه یک بار تعویض شود.

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 2500 گالن دارای اتصالات سر خود می باشد،بنابراین برای نصب این فیلتر نیاز به تهیه اتصالات جداگانه نمی باشد و با استقاده از اتصالات فیتینگی می توانید این فیلتر را به راحتی در پشت یخچال و در مسیر شیلنگ آب یخچال قرار دهید.

از ویژگی های برتر و قابل توجه این فیلتر نسبت به انواع فیلتر های غیر مجاز،ثبت جهانی از سازمان های NSF،WQA،FDA و ISO می باشد.

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 2500 گالن

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 2500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط