فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 1500 گالن

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 1500 گالن

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 1500 گالن یکی از فیلترهای تصفیه آب یخچال بسیار با کیفیت است که کمپانی سازنده آن به عنوان یکی از شرکت های تایوانی معروف، از مواد و تجهیزات درجه یکی در ساخت این فیلتر استفاده کرده است.

به همین دلیل این فیلتر توسط نهادهای بین المللی FDA، NSF، WQA،SGS  و UKAS  مورد بررسی و تایید قرار گرفته است و این خود به عنوان ویژگی قابل توجه برای اطمینان خاطر از کیفیت و کارایی این فیلتر به حساب می آید.

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 1500 گالن برای استفاده در انواع یخچال ها و ساید بای سایدها مناسب است و در اغلب موارد در قسمت پشتی یخچال نصب می شود.

این فیلتر حاوی کربن پودری فعال است و تاثیر بسزایی در بالاتر بردن کیفیت آب یخچال دارد. زیرا ذرات کربن فعال درون این فیلتر با دقت بالا اقدام به حذف انواع ترکیبات و مواد شیمیایی درون آب می کنند و در حذف مزه، بو، طعم و رنگ نامطبوع آب بسیار موثر هستند.

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 1500 گالن دارای اتصالات فیتینگی اسن و برای نصب و راه اندازی آن نیازی به استفاده از اتصالات و تجهیزات متفرقه نمی باشد و با توجه به این موضوع می توان آن را به راحتی در مسیر شیلنگ یخچال وصل کرد.

وجود فیلتر بیرونی در یخچال حتی در صورتی که درون یخچال از فیلتر داخلی استفاده شده باشد، سبب بالاتر رفتن کیفیت آب می شود و به حفظ سلامت یخچال کمک می کند.

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 1500 گالن هر شش ماه یک بار باید مجددا تعویض شود. زیرا پس از این مدت قابلیت خود را در فرآیند فیلتراسیون آب از دست می دهد و حتی می تواند به محلی برای رشد و تکثیر انواع باکتری ها تبدیل شود.

البته این فیلتر به تنهایی نمی تواند آب را به طور کامل تصفیه نماید و بهتر است از دستگاه های تصفیه آب خانگی هم برای تصفیه آب یخچال و هم برای آب شیر سینک ظرفشویی استفاده نمایید.

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 1500 گالن

فیلتر بیرونی یخچال لایف واتر 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط