فیلتر بیرونی یخچال فلاکستک مدل LK

فیلتر بیرونی یخچال فلاکستک مدل LK

فیلتر بیرونی یخچال فلاکستک مدل LK یکی از بهترین نمونه های فیلتر بیرونی یخچال است که معمولا در قسمت پشتی یخچال نصب شده و در بالاتر بردن کیفیت آب یخچال بسیار موثر می باشد.

این فیلتر در کشور تایوان طراحی و مونتاژ شده است و تحت لیسانس کشور آمریکا قرار دارد.

به کارگیری از دانش های روز دنیا و استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب سبب شده تا این فیلتر تحت تایید استانداردهای FDA، NSF و WQA شود و این خود به عنوان مهر تایید نشان از کیفیت و کارایی بالای این فیلتر می دهد.

فیلتر بیرونی یخچال فلاکستک مدل LK یکی از فیلترهای تصفیه یخچال است که با قطر 2.5 اینچ جزء فیلترهای بزرگ به حساب می آید و برای استفاده در یخچال ها و ساید بای سایدها انتخابی بسیار مناسب و ایده آل است.

این فیلتر حاوی کربن پودری است، تمامی ذرات این کربن فعال شده هستند و ساختار بسیار متخلخل آنها سبب شده تا قدرت جذب بسیار بالایی داشته باشند، البته بکارگیری از کربن تهیه شده از مواد گیاهی در قدرت جذب این کربن ها بدون تاثیر نیست.

این فیلتر در از بین بردن بو، مزه، طعم و رنگ نامطبوع آب بسیار موثر است و همچنین قادر به جذب انواع مواد شیمیایی نظیر کلر و ترکیبات آن است.

فیلتر بیرونی یخچال فلاکستک مدل LK را می توان برای استفاده در انواع یخچال ها و ساید بای سایدها به کار برد، حتی اگر یخچالی مجهز به فیلتر داخلی باشد می توان برای افزایش بهبود کیفیت آب از یک فیلتر بیرونی نیز استفاده کرد.

از دیگر ویژگی های قابل توجه این فیلتر اتصالات سر خود است. این فیلتر دارای اتصالات فیتینگی سر خود است و به راحتی در مسیر شیلنگ آب یخچال بدون نیاز به انواع اتصالات نصب می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

فیلتر بیرونی یخچال فلاکستک مدل LK

فیلتر بیرونی یخچال فلاکستک مدل LK

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط