فیلتر بیرونی یخچال الیافی کلیین پیور clean pure

فیلتر بیرونی یخچال الیافی کلیین پیور clean pure

فیلتر بیرونی یخچال الیافی کلیین پیور (clean pure) به عنوان یکی از فیلترهای یخچال با کیفیت شناخته می شود و در بخش پشتی یخچال ها و ساید بای سایدها نصب می شود و مورد استفاده قرار می گیرد.

این فیلتر یک فیلتر الیافی کاملا بهداشتی و ساخت کشور تایوان است و از لحاظ کیفیت ساخت بسیار بالا بوده و مواد اولیه به کار برده شده در ساخت آن قابل اطمینان می باشد.

اغلب فیلترهای داخلی یخچال از نوع کربن اکتیو گرانول می باشند و قرار دادن یک فیلتر الیافی در بخش بیرونی یخچال سبب می شود تا آب از نظر کیفی در درجه بالاتری قرار بگیرد و همچنین باعث می شوند تا فیلترهای کربنی بتوانند بهتر عمل کنند و با دقت بیشتری اقدام به جذب ناخالصی های بیشتر درون آب نمایند.

فیلتر بیرونی یخچال الیافی کلیین پیور وظیفه حذف شن و ماسه، گل و لای، خاک، جلبک و زنگ لوله را دارد و فرآیند تصفیه آب در این فیلتر به این شکل است که آب با فشار وارد روزنه های این فیلتر شده و با عبور از آن ناخالصی های خود را از دست می دهد و در نهایت خارج می شود.

این فیلتر دارای اتصالات سر خود است و برای نصب آن نیازی به استفاده از انواع اتصالات نمی باشد. اتصال به کار برده شده در این فیلتر به خوبی عایق بندی می شوند، این اتصالات از نوع فیتینگی هستند و می توان به راحتی فیلتر را در مسیر جریان آب یخچال قرار داد.

فیلتر بیرونی یخچال الیافی کلیین پیور دارای تاییدیه از استانداردهای جهانی WQA،UKAS  و  SGS است.

از این فیلتر می توان در اغلب یخچال ها و ساید بای سایدها استفاده کرد، قرار دادن فیلتر بیرونی الیافی حتی اگر یخچال مجهز به فیلتر داخلی باشد سبب بالاتر رفتن طول عمر فیلتر داخلی یخچال شده و کیفیت آب را نیز بالاتر می برد.

فیلتر بیرونی یخچال الیافی کلیین پیور قابلیت تصفیه 1500 گالن آب را دارد و حداکثر هر شش ماه یک بار باید تعویض شود. در غیر این صورت خاصیت جذب آلاینده ها را از دست می دهد و به محل مناسبی برای رشد و تکثیر باکتری ها تبدیل می شود.

فیلتر بیرونی یخچال الیافی کلیین پیور clean pure

فیلتر بیرونی یخچال الیافی کلیین پیور clean pure

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط