فیلتر اینلاین آنتی باکتریال با پوشش نقره سول آکوا مدل KT33-08

فیلتر اینلاین آنتی باکتریال با پوشش نقره سول آکوا مدل KT33-08

فیلتر اینلاین آنتی باکتریال با پوشش نقره سول آکوا مدل KT33-08 یکی از فیلترهای تولید شده توسط کمپانی سول آکوا است که بسیار با کیفیت بوده و توان تصفیه فوق العاده ای دارد.

این فیلتر علاوه بر اینکه آنتی باکتریال و ضد میکروب است و با پوشش نقره ای که دارد این خاصیت را چند برابر کرده است.

فیلتر اینلاین آنتی باکتریال با پوشش نقره سول آکوا مدل KT33-08 در از بین بردن و عقیم سازی ناخالصی ها و باکتری ها بسیار موثر است و توسط پوشش نقره ای که دارد ضد باکتری و ضد قارچ می باشد.

فیلتر اینلاین آنتی باکتریال با پوشش نقره سول آکوا مدل KT33-08 به صورت خطی و با قطر 12 اینچ ساخته می شود و دارای پوشش نقره در حد نانومتری است.

نقره درون این فیلتر علاوه بر اینکه ضد قارچ و ضد باکتری است، هیچ آسیبی به بدن نمی رساند و باکتری ها و ویروس ها را در آب خفه می کنند.

اگر دستگاه تصفیه آب خانگی در منزلتان دارید و سالهاست که از آن استفاده می کنید .

بهتر است از این فیلتر در مرحله ی هفتم و بالاتر استفاده نمایید تا به طور کامل سیستم شما از هر نوع باکتری و ویروس پاک سازی شود.

فیلتر اینلاین آنتی باکتریال با پوشش نقره سول آکوا مدل KT33-08

فیلتر اینلاین آنتی باکتریال با پوشش نقره سول آکوا مدل KT33-08

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط