فیلتر الیافی 10 اینچ جامبو c.c.k مدل SC-10-5

فیلتر الیافی 10 اینچ جامبو c.c.k مدل SC-10-5

فیلتر الیافی یکی از پرکاربردترین فیلترهایی است که در انواع دستگاه های تصفیه آب با روش های مختلف و در سیستم های پیش تصفیه ورودی ساختمان ها و سایر تاسیسات بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و کاربردی است.

این فیلتر نقش بسزایی در رفع کدورت آب دارد و قادر است با حذف ذرات معلق آبی بسیار شفاف را تولید کند.

فیلتر الیافی 10 اینچ جامبو c.c.k مدل SC-10-5 ساخت کشور تایوان است و از با کیفیت ترین و قابل اطمینان ترین فیلترهایی است که می تواند در انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد.

این فیلتر با ارتفاع 10 اینچ که تقریبا معادل 25 سانتی متر است در انواع هوزینگ های پیش تصفیه 10 اینچ جامبو قابلیت نصب دارد.

جنس فیلتر الیافی نیمه صنعتی جامبو c.c.k از الیاف فشرده پلی پروپیلن است و عموما به عنوان اولین فیلتر دستگاه به کار برده می شود.

وظیفه فیلتر الیافی حذف گچ، زنگ لوله، گل و لای، شن و ماسه و جلبک و انواع ذرات معلق درون آب است و این فیلتر با دقت 5 میکرون این ذرات را به دام می اندازد و به آنها اجازه عبور نمی دهد.

فیلتر الیافی 10 اینچ جامبو c.c.k مدل SC-10-5 از نظر کیفیت در درجه بالایی قرار دارد زیرا موفق به اخذ گواهی بین المللی از استانداردهای جهانی WQA و FDA شده است.

این نشان ها خود به عنوان تضمینی معتبر در جهت کارایی بالای این فیلتر و تایید مواد اولیه مورد استفاده در فیلتر الیافی از نظر بهداشتی بودن به حساب می آید.

این فیلتر با توجه به حجم آب مصرفی و کیفیت و سختی آب در اغلب موارد تا حداکثر سه ماه قابلیت استفاده دارد و تعویض به موقع آن می تواند در کارکرد سیستم تاثیرات مثبتی بگذارد.

فیلتر الیافی 10 اینچ جامبو c.c.k مدل SC-10-5

فیلتر الیافی 10 اینچ جامبو c.c.k مدل SC-10-5

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط