فیلتر الیافی نیمه صنعتی جوی واتر مدل JW-PP-Slim

فیلتر الیافی نیمه صنعتی جوی واتر مدل JW-PP-Slim

تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی اسمز معکوس در اولین مرحله دارای فیلتری به نام الیافی می باشند. فیلتر الیافی (pp) فیلتری است که در جهت تصفیه فیزیکی آب مورد استفاده قرار می گیرد. یعنی این فیلتر قابلیت این را دارد که ذرات جامد معلق درون آب را به دام بی اندازد و به آنها اجازه عبور به فیلتر مرحله بعدی را نمی دهد.

کمپانی جوی واتر (Joy water) یکی از سازندگان پرآوازه دستگاه و فیلترهای تصفیه آب با ظرفیت های مختلف می باشد و در چند سال اخیر محصولات بسیار ارزنده و با کیفیت را به بازار عرضه کرده است.

فیلتر الیافی نیمه صنعتی جوی واتر مدل JW-PP-Slim از فیلترهای کارتریجی است و می تواند در انواع محفظه های تصفیه آب 20 اینچ اسلیم قرار بگیرد. این فیلتر از جنس الیافی پلی پروپیلن ساخته شده است.

الیاف پلی پروپیلن به صورت غشایی در آمده است که این غشاء به دور لوله ای استوانه ای شکل می چرخد و فشردگی بالایی نیز دارد. آب با ورود به این فیلتر تصفیه می شود و املاح معلق درون خود نظیر شن و ماسه، گل و لای ، خاک و جلبک را از دست داده و برای ورود به فیلترهای بعدی آماده می شود.

فیلتر الیافی نیمه صنعتی جوی واتر مدل JW-PP-Slim قابلیت تصفیه آب ورودی با دمایی در محدوده 5-55 درجه سانتی گراد را دارد و با فشار آب شهری نیز می تواند فرآیند تصفیه را انجام دهد.

ظرفیت تصفیه ی فیلتر الیافی 20 اینچ اسلیم جوی واتر حدود 500 گالن (2000 لیتر) است.

در تعیین طول عمر فیلتر الیافی عوامل مختلفی نظیر کیفیت و سختی آب ورودی تاثیر گذار هستند. از آنجایی که فیلتر الیافی درون محفظه شفاف قرار می گیرد با ایجاد تغییرات رنگ در فیلتر می توان از زمان تعویض نسبی آن آگاه شد.

فیلتر الیافی به عنوان پیش تصفیه تاثیر بسزایی در کیفیت آب ورودی به ممبران دارد پس بهتر است به موقع تعویض گردد تا کارایی خود را از دست ندهد.

فیلتر الیافی نیمه صنعتی جوی واتر مدل JW-PP-Slim

فیلتر الیافی نیمه صنعتی جوی واتر مدل JW-PP-Slim

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط