فیلتر الیافی نخ تابیده 20 اینچ اسلیم سیلور

فیلتر الیافی نخ تابیده 20 اینچ اسلیم سیلور

فیلتر الیافی نخ تابیده یکی از فیلترهای پیش تصفیه بسیار پرکاربرد است که از آن برای حذف جامدات معلق موجود در آب مانند گل و لای، شن و ماسه، خاک و جلبک مورد استفاده قرار می گیرد.

این فیلتر تاثیر بسزایی در تولید آب شفاف تر دارد و جزء فیلترهای اصلی دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی است.

فیلتر الیافی نخ تابیده 20 اینچ اسلیم سیلور یکی از مرغوب ترین انواع فیلتر الیافی نخ تابیده است که می توان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی و به عنوان پیش تصفیه برای ورود آب به ساختمان ها یا کارگاه های کوچک و غیره استفاده کرد.

این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی شده است و می توان آن را در انواع محفظه های 20 اینچ اسلیم نیمه صنعتی نصب کرد.

البته بهتر است هوزینگی که برای قرارگیری این فیلتر انتخاب می شود، دارای بدنه ای شفاف باشد، محفظه های شفاف باعث می شوند تا بتوان با مشاهده تغییراتی که در بدنه فیلتر به وجود می آید از زمان دقیق تر تعویض آن آگاه شد.

زمان تعویض فیلتر الیافی نخ تابیده طبق مقدار آب مصرفی، سختی آب و کیفیت و میزان گل و لای موجود در آب تغییر می کند.

اما به طور کلی این فیلتر تا حداکثر سه ماه قابلیت استفاده دارد و پس از آن به دلیل اشباع شدن لایه های الیاف فیلتر باید تعویض شود.

فیلتر الیافی نخ تابیده 20 اینچ اسلیم سیلور با دقت 5 میکرون آب را تصفیه می کند.

یعنی کلیه ذرات معلق و غیر محلول موجود در آب مانند گل و لای را که از 5 میکرون بزرگتر هستند به دام می اندازد و به آنها اجازه عبور به مراحل بعدی را نمی دهد.

این فیلتر همچنین موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از استانداردهای جهانی WQA و NSF شده است.

فیلتر الیافی نخ تابیده 20 اینچ اسلیم سیلور

فیلتر الیافی نخ تابیده 20 اینچ اسلیم سیلور

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط