فیلتر الیافی سی سی کی C.C.K تصفیه آب

فیلتر الیافی سی سی کی C.C.K تصفیه آب :

فیلتر الیافی (pp) اولین فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی است. که دارای سایزها و ابعاد گوناگونی می باشد که با توجه به نیاز خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. فیلتر الیافی در تصفیه آب ها به عنوان پیش تصفیه کاربرد فراوانی دارند و به نوعی آب را برای رساندن به فیلترهای بعدی از جمله ممبران، مینرال، قلیایی و سایر فیلترها آماده می سازد. فیلتر الیافی C.C.K ظاهری استوانه ای شکل دارد و درون هوزینگ قرار می گیرد. این فیلترها توانایی حذف و به دام انداختن ذراتی مثل شن و ماسه و گل و لای و سایر ذرات معلق موجود در آب با اندازه 1 تا 5 میکرون را دارد. روش تصفیه در فیلتر به این صورت است که آب وارد هوزینگ می شود و سپس باید از لا به لای منافذ این فیلتر عبور کند. با جریان آب از این فیلتر ذرات معلق به دام افتاده و سپس آب از این فیلتر عبور می کند.

هوزینگی که فیلتر pp در آن قرار می گیرد باید شفاف باشد. زیرا پس از مدتی که فیلتر الیافی فرآیند تصفیه را انجام دهد و گل و لای و شن و ماسه را جذب کند تغییر رنگ می دهد و رنگ آن از سفید به قهوه ای کمرنگ یا پر رنگ تر تغییر می کند. به همین دلیل است که هوزینگ یا محفظه ی این فیلتر باید شفاف باشد تا بتوان به راحتی تشخیص داد چه زمانی برای تعویض این فیلتر مناسب است.

 برند C.C.K یکی از بهترین و معتبرترین برندها است که به تولید انواع دستگاه های تصفیه آب و انواع فیلترهای تصفیه آب از جمله فیلتر الیافی C.C.K با کیفیت پرداخته است.

مشخصات فنی فیلتر الیافی سی سی کی :

  • وزن : 0.8 کیلوگرم
  • ظرفیت : 2500 گالن
  • ابعاد:
  • طول : 21 سانتی متر
  • عرض : 8 سانتی متر
  • ارتفاع : 25 سانتی متر
  • سیستم فیلتراسیون : پیش تصفیه سیستم اسمز معکوس
  • جنس فیلتر : مواد پروپیلن

این فیلتر باید هر سه ماه یک بار تعویض شود زیرا پس از مدتی که عمل تصفیه را انجام می دهد منافذ آن توسط ذرات معلق بسته شده و راندمان و کارایی فیلتر پایین می آید.

فیلتر الیافی سی سی کی C.C.K تصفیه آب

فیلتر الیافی سی سی کی C.C.K تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط