فیلتر الیافی خانگی c.c.k مدل PP-NP 10

فیلتر الیافی خانگی c.c.k مدل PP-NP 10

فیلتر الیافی در دستگاه های تصفیه آب خانگی به عنوان فیلتر پیش تصفیه مورد استفاده قرار می گیرد و نقش بسیار موثری در حذف کدورت آب دارد، زیرا این فیلتر در به دام انداختن ذرات معلق آب بسیار خوب عمل می کند و حذف ناخالصی هایی چون گل و لای، شن و ماسه، لجن، خاک و جلبک به تولید آب شفاف بسیار کمک خواهد کرد.

فیلتر الیافی خانگی c.c.k مدلPP-NP 10  از نمونه های بسیار با کیفیتی است که نسبت به سایر فیلترهای الیافی موجود در بازار ویژگی های منحصر به فرد دارد.

این فیلتر از پلاستیک پلی پروپیلن با گرید غذایی ساخته شده است و دارای دقت فیلتراسیون بالاتری نسبت به اغلب فیلترهای الیافی موجود در بازار دارد. این فیلتر با دقت 1 میکرون نقش موثری در بالاتر بردن کیفیت آب و حذف هر چه بیشتر ناخالصی های درون آب دارد.

فیلتر الیافی خانگی c.c.k مدلPP-NP 10  ساختاری فشرده و متراکم دارد و تراکم آن از قست بیرونی فیلتر به سطح داخلی آن افزایش پیدا می کند. یعنی ذرات درشت تر در قسمت بیرونی و ذرات ریزتر در قسمت داخلی فیلتر گیر می کنند و قادر به خروج از فیلتر نمی باشند.

فیلتر الیافی خانگی سی سی کی مدل PP-NP 10  مناسب برای استفاده در انواع محفظه های خانگی است و بدلیل این که آزمایش های بهداشتی و ایمنی مختلف را با موفقیت پشت سر گذاشته موفق به دریافت گواهی بین المللی از سازمان های WQA،NSF  و CE شده است.

طول عمر فیلتر الیافی با تغییر رنگ بدنه فیلتر نمایان می شود و برای تشخیص بهتر زمان تعویض این فیلتر از محفظه های شفاف استفاده می کنند. در اغلب موارد فیلتر الیافی تا حداکثر سه ماه قابلیت استفاده دارد و تعویض به موقع آن به عنوان فیلتر پیش تصفیه بسیار مهم است.

مشخصات فنی :

  • فیلتر مرحله اول
  • جنس : الیاف پلی پروپیلن
  • برند : c.k
  • مدل : PP-NP 10
  • دقت تصفیه : 5 میکرون
  • ابعاد : طول 7 سانتیمتر، عرض 7 سانتیمتر و ارتفاع 25 سانتیمتر (10 اینچی)

فیلتر الیافی خانگی c.c.k مدل PP-NP 10

فیلتر الیافی خانگی c.c.k مدل PP-NP 10

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط