فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون purefer

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون purefer

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون purefer در بین نمونه های مشابه خود عملکرد و کیفیت فوق العاده ای دارد و دارای نشان برتر از سازمان جهانی NSF است.

این فیلتر ساخت کشور تایوان و کمپانی تانک پک (tank pac) است و به کار گیری از دانش های روز دنیا و تجهیزات و مواد اولیه مرغوب سبب شده تا این فیلتر از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

فیلتر الیافی در دستگاه های تصفیه آب خانگی به عنوان فیلتر پیش تصفیه مورد استفاده قرار می گیرد و نقش بسزایی در از بین بردن کدورت آب دارد. فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون پیوریفر (purefer) ساختاری استوانه ای شکل دارد و بدنه آن به رنگ سفید است.

این فیلتر از غشایی تشکیل شده است که با فشردگی و تراکم بالا به دور لوله ای پیچیده شده است و بر روی این غشاء منافذی با قطر 5 میکرون ایجاد شده است که باعث می شوند ذراتی چون گل و لای، شن و ماسه، خاک و لجن و جلبک به دام بی افتند و به همراه آب وارد فیلترهای مرحله بعدی دستگاه نشوند.

زیرا خروج این مواد می تواند عملکرد فیلترهای بعدی را تضعیف کند و منجر به کاهش طول عمر آنها شود. بنابراین تعویض به موقع فیلتر الیافی در سیستم بسیار مهم است و این فیلتر حداقل هر سه ماه یک بار باید تعویض شود تا بتواند با قدرت بالا اقدام به جذب ناخالصی های معلق درون آب نماید.

از آنجایی که زمان تعویض فیلتر الیافی با تغییر رنگ آن نمایان می شود بهتر است در محفظه های شفاف خانگی قرار بگیرد.

استحکام بالای فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون purefer از ویژگی های بارز آن است. این فیلتر می تواند فشار و دمای آب ورودی را با محدوده گسترده ای تحمل کند و همچنین قادر است آب را با سختی 1000 ppm تصفیه نماید.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون purefer

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون purefer

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط