فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون پیور لایف (pure life)

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون پیور لایف (pure life)

فیلتر الیافی اولین فیلتر اصلی سیستم های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که عموما به صورت هوزینگی ارائه می شود، این فیلتر به عنوان اولین فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

وظیفه تصفیه فیزیکی آب را بر عهده دارد، آب خروجی از این فیلتر تا حدود بسیاری کدورت خود را از دست داده و به آب شفاف تر تبدیل می شود.

این فیلتر از جنس پلاستیک پلی پروپیلن ساخته شده است و توانایی و مقاومت بالایی در برابر فشار و دمای آب دارد.

می تواند محدوده دمای آب را تا حداکثر 52 درجه سانتی گراد و فشار را تا حداکثر 120 psi تصفیه کند.

فیلتر الیافی وظیفه دارد تا با تصفیه فیزیکی آب کلیه املاح غیر محلول موجود در آب مانند گل و لای، شن و ماسه، خاک و جلبک را حذف کند. البته این فیلتر در حذف ذرات معلق توانایی محدودی دارد و قادر است ذراتی را که از 5 میکرون بزرگتر هستند جدا کند.

با حذف جامدات معلق کدورت آب کاهش پیدا می کند و آب شفاف تر می شود.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون پیور لایف مورد تایید استاندارد جهانی WQA قرار گرفته است و این خود نشانگر کیفیت بسیار بالای این فیلتر و رعایت نکات بهداشتی در ساخت آن می باشد.

این فیلتر با ارتفاع 10 اینچ و با قطر 2.5 اینچ درون انواع محفظه های خانگی استاندارد شفاف قابل استفاده است و حداکثر مدت زمان استفاده از آن تا حداقل سه ماه می باشد.

عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی می تواند عملکرد سایر فیلترهای تصفیه آب را نیز مختل کند.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون پیور لایف (pure life)

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون پیور لایف (pure life)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط