فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون جوی واتر

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون جوی واتر

استفاده از فیلترهای اصل و با کیفیت در دستگاه بسیار مهم است. در صورتی که اگر فیلترها کیفیت لازم را نداشته باشند و یا به موقع تعویض نشوند.

آب خروجی از دستگاه هیچ تفاوتی با آب شهری ندارد و حتی می تواند به مراتب خطرناک تر نیز باشد.

به همین دلیل پیشنهاد می شود برای خرید یا تعویض فیلترهای تصفیه آب به استانداردهای فیلتر توجه داشته باشید و از اصالت و اورجینال بودن فیلتر مطمئن شوید.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون جوی واتر ساخت کشور تایوان است و جزء فیلترهای اصلی و ثابت در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی به حساب می آید.

با اینکه فیلتر الیافی ساده ترین و ارزان ترین فیلتر تصفیه آب است اما وجود آن در دستگاه ضروری است و تعویض به موقع آن نیز تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر سایر فیلترها دارد.

این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و کلیه مواد اولیه به کار برده شده در آن دارای استاندارد فود گرید می باشند.

بنابراین هیچ گونه ناخالصی و مواد سمی از فیلتر به آب آشامیدنی اضافه نخواهد شد.

این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و بهتر است در محفظه های شفاف خانگی نصب شود.

شفاف بودن محفظه این امکان را به مصرف کننده می دهد که با تغییرات رنگ بدنه فیلتر الیافی، از زمان تعویض به موقع آن آگاه شود.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون جوی واتر توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد، این فیلتر با حذف ذرات معلق نظیر شن و ماسه، گل و لای، خاک، لجن و جلبک و تمام ذراتی که از 5 میکرون بزرگتر هستند باعث می شود تا آب ورودی به فیلتر کدورت خود را از دست بدهد و تا حد قابل توجهی شفاف تر شود.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون جوی واتر

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون جوی واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط