فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا لاین

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا لاین

فیلتر الیافی از فیلترهای پیش تصفیه اصلی در دستگاه های تصفیه آب خانگی است و اولین فیلتری است که آب با عبور از آن فرآیند تصفیه را شروع می کند.

این فیلتر وظیفه تصفیه فیزیکی آب را بر عهده دارد و با حذف جامدات معلق به رفع کدورت آب بسیار کمک می کند.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا لاین محصولی از کشور تایوان است و جزء پرفروش ترین فیلترهای پیش تصفیه خانگی به حساب می آید.

این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است و با قطر اسلیم و با ارتفاع 10 اینچ برای نصب در انواع هوزینگ های خانگی مناسب است.

بهتر است هوزینگی که برای نگه داری فیلتر الیافی استفاده می شود به صورت شفاف ساخته شود.

زیرا این امکان را به وجود می آورد که با مشاهده تغییرات بدنه فیلتر بتوان از زمان تعویض دقیق تر آن آگاه شد.

این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن و به رنگ سفید ساخته شده است، با اینکه ساختار کلی و نوع فیلتراسیون این فیلتر با سایر فیلترهای الیافی مشابه است.

اما بر روی بدنه آن منافذی ریز به وجود آمده است، با اینکه این ساختار تاثیری در عملکرد فیلتر ندارد اما به صورت کلی می توان گفت ظاهر بهتری به آن بخشیده است.

فرآیند تصفیه آب در این فیلتر بدین شکل است که آب با فشار وارد هوزینگ می شود و چاره ای جزء عبور از لایه های فیلتر الیافی ندارد.

با عبور آب از این لایه ها منافذی که به قطر 5 میکرون بر روی آن به وجود آمده است مانع از عبور ذرات معلق، گل و لای، شن و ماسه که از 5 میکرون بزرگتر هستند می شود.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا لاین توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد، پس از آن منافذ فیلتر پر می شوند و بهتر است فیلتر تعویض شود. حداقل طول عمر مفید فیلتر الیافی طبق آمار تا 3 ماه است.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا لاین

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا لاین

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط