فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکواجوی aquajoy

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکواجوی aquajoy

فیلتر الیافی یکی از پرکاربردترین فیلترها در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی است که با حذف ذرات و ناخالصی های معلق درون آب به بالاتر بردن هرچه کیفیت آب ورودی بسیار کمک می کند و به عنوان فیلتر پیش تصفیه آب را برای ورود به سایر فیلترها آماده می کند.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکواجوی ساخت کشور کانادا است و یکی از پرفروش ترین فیلترهای الیافی به دلیل کیفیت بسیار بالا و رعایت الزامات بهداشتی در ساخت آن می باشد.

این فیلتر تهیه شده از پلاستیک پلی پروپیلن با استاندارد فود گرید بوده و جهت عبور آب شرب بسیار بهداشتی و مناسب است.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا جوی ساختاری استوانه ای شکل دارد و از نوع هوزینگی است. این فیلتر عموما در اولین مرحله از دستگاه و درون محفظه شفاف قرار می گیرد.

این فیلتر با طول 10 اینچ و با قطر اسلیم درون انواع محفظه های خانگی و برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی مناسب است.

بر روی غشاء فیلتر الیافی آکوا جوی منافذی با قطر 5 میکرون ایجاد شده است که می تواند  تمامی ذرات معلق موجود در آب را که از 5 میکرون بزرگتر هستند به دام بی اندازد.

آب با عبور از بین لایه های فیلتر الیافی مواد و جامدات معلقی نظیر شن و ماسه، گل و لای، خاک، جلبک و لجن را به جای می گذارد و با از دست دادن این مواد به آبی شفاف و زلال تبدیل می شود.

طول عمر فیلتر الیافی پس از تکمیل ظرفیت و کیپ شدن منافذ فیلتر تمام می شود.

در اغلب موارد فیلتر الیافی تا سه ماه قابلیت استفاده دارد و پس از آن قادر به جذب ذرات معلق نمی باشد، به همین دلیل برای بالاتر بردن راندمان تولید آب تصفیه شده در دستگاه بهتر است این فیلتر به صورت دوره ای و در بازه های زمانی مشخص تعویض گردد.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکواجوی aquajoy

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکواجوی aquajoy

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط