فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا

فیلتر الیافی از فیلترهای ساده و ارزان دستگاه های تصفیه آب خانگی است و فارغ از نوع دستگاه و روش فیلتراسیون در تمامی دستگاه ها برای تصفیه فیزیکی آب به کار برده می شود.

این فیلتر عموما در اولین مرحله از دستگاه قرار می گیرد و اولین فیلتری است که آب ورودی به دستگاه به آن وارد شده و پس از فرآیند تصفیه آب از فیلتر خارج شده و برای ورود به فیلترهای بعدی دستگاه آماده تر می شود.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا قابلیت حذف ذرات معلق نظیر شن و ماسه، گل و لای، زنگ لوله، جلبک و خاک را تا 5 میکرون دارد.

در واقع ذرات معلقی که 5 میکرون و یا بزرگتر از 5 میکرون باشند بین لایه های این فیلتر به دام می افتند و در نهایت آب شفاف تر و خالص تر از فیلتر خارج می شود.

این فیلتر دارای لایه هایی از جنس پلی پروپیلن است که به صورت فشرده به دور محوری لوله ای شکل چرخیده است.

هرچقدر از بخش بیرونی فیلتر به بخش داخلی آن نزدیکتر شوید، فشار لایه ها و تراکم آنها بیشتر خواهد شد.

این ساز و کار باعث می شود تا فیلتر الیافی ظرفیت بیشتری برای حذف آلاینده ها داشته باشد.

این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی شده است و با ارتفاع 10 اینچ و با قطر اسلیم در انواع محفظه های خانگی استاندارد نصب می شود.

بهتر است محفظه ای که برای نگه داری فیلتر الیافی استفاده می شود، به صورت شفاف طراحی شده باشد. زیرا با مشاهده تغییرات رنگ بدنه فیلتر می توان از زمان تعویض آن آگاه شد.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا محصولی از کشور تایوان است و کلیه استانداردهای ایمنی و بهداشتی در ساخت آن رعایت شده است، به همین دلیل این فیلتر توانسته است تاییدیه استاندارد جهانی WQA را از آن خود کند.

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا

فیلتر الیافی خانگی 5 میکرون آکوا

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط