فیلتر الیافی خانگی 10 اینچ توسکو هوزینگی

فیلتر الیافی خانگی 10 اینچ توسکو هوزینگی

فیلتر الیافی اولین فیلتر دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است و جزء یکی از فیلترهای پر مصرف و مهم در دستگاه می باشد.

فیلتر الیافی عموما به صورت کارتریجی مورد استفاده قرار می گیرد و برای نصب آن وجود هوزینگ یا محفظه خانگی ضرورت دارد.

فیلتر الیافی خانگی 10 اینچ توسکو هوزینگی با ارتفاع 10 اینچ و با قطر 2.5 اینچ درون انواع هوزینگ های خانگی نصب می شود. این فیلتر ساختاری استاندارد دارد و کیفیت بالای آن باعث شده فروش خوبی داشته باشد.

پیشنهاد می شود فیلتر الیافی را درون هوزینگ شفاف قرار دهید. از آنجایی که بدنه این فیلتر به رنگ سفید است و با مصرف و تصفیه آب از سفید به قهوه ای تغییر پیدا می کند،.

بهتر است محفظه فیلتر شفاف انتخاب شود تا بتوان تغییرات فیلتر را مشاهده کرد و از زمان تعویض دقیق آن آگاه شد.

این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و مقاومت بالایی در برابر فشار، سختی و دمای آب ورودی دارد.

بر روی لایه های این فیلتر منافذی با قطر 5 میکرون ایجاد شده است که باعث می شود ذرات معلق موجود در آب مانند گل و لای، شن و ماسه و خاک و جلبک و لجن که از 5 میکرون بزرگتر هستند پشت فیلتر به دام می افتند و در نتیجه آب شفاف تر از فیلتر خارج می شود.

فیلتر الیافی خانگی 10 اینچ توسکو هوزینگی توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد، پس از آن به دلیل اینکه لایه ها و منافذ فیلتر اشباع می شوند، بهتر است فیلتر را تعویض کرد. به صورت کلی بازه زمانی مصرف این فیلتر تا حداکثر سه ماه می باشد.

فیلتر الیافی خانگی 10 اینچ توسکو هوزینگی ساخت کشور ایران است، اما به لحاظ کیفیت نسبت به فیلترهای تایوانی اورجینال کمی ضعیف تر می باشد.

فیلتر الیافی خانگی 10 اینچ توسکو هوزینگی

فیلتر الیافی خانگی 10 اینچ توسکو هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط