فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون سوپر کریستال super crystal

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون سوپر کریستال super crystal

فیلتر در تمامی دستگاه های تصفیه آب مهم ترین نقش را در تصفیه و فیلتراسیون آب ورودی به سیستم دارد. دقت و کیفیت فیلتر مورد استفاده در دستگاه با کیفیت آب خروجی از سیستم ارتباط مستقیم دارد. بنابراین انتخاب فیلتر با کیفیت و استفاده از آن در دستگاه بسیار مهم است.

سوپر کریستال (super crystal) از فیلترهای با کیفیت و رایج در بازار بوده و جزء بهترین فیلترهای تصفیه آب شناخته می شوند.

فیلتر الیافی خانگی سوپر کریستال از فیلترهایی است که به صورت کارتریجی طراحی شده و با ارتفاع 10 اینچ در تمامی هوزینگ های دستگاه تصفیه آب قادر به قرار گیری و استفاده می باشد.

فیلتر الیافی به عنوان اولین فیلتر پیش تصفیه در دستگاه نصب می شود و دقت و کیفیت آن نقش تاثیر گذاری در کیفیت آب ورودی به فیلترهای بعدی را دارد.

فیلتر الیافی خانگی سوپر کریستال با دقت 1 میکرون آب را تصفیه می کند. منافذ ایجاد شده با دقت 1 میکرون بر روی غشاء فیلتر الیافی سبب می شوند تا تمامی املاح و جامدات معلق درون آب نظیر شن و ماسه، گل و لای، خاک و لجن در بین منافذ الیافی گیر کنند و به آنها اجازه خروج داده نمی شود.

با حذف این ناخالصی ها آب خروجی از فیلتر کدورت خود را از دست داده و شفاف تر می شود.

جنس این فیلتر از الیاف پلی پروپیلن است و لایه های الیافی به صورت فشرده به دور محوری استوانه ای پیچیده شده اند.

به دلیل کیفیت بالا در ساخت، این فیلتر توانسته است تاییدیه استانداردهای جهانی CE، NSF و WQA را به عنوان روزمه ای موفق برای خود به ثبت برساند.

طول عمر فیلتر الیافی با توجه به ظرفیت فیلتر و کیفیت آب ورودی متغیر است. اما در اکثر موارد این فیلتر تا حداکثر سه ماه قابل استفاده است.

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون سوپر کریستال super crystal

فیلتر الیافی خانگی 1 میکرون سوپر کریستال super crystal

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط