فیلتر الیافی خانگی یونیک هوزینگی

فیلتر الیافی خانگی یونیک هوزینگی

فیلتر الیافی یکی از پر مصرف ترین فیلترهای تصفیه در دستگاه های تصفیه آب خانگی است و عموما به عنوان فیلتر شماره 1 در دستگاه به کار برده می شود.

این فیلتر وظیفه تصفیه فیزیکی آب را بر عهده دارد و با حذف جامدات معلق و ناخالصی های غیر محلول به تولید آب شفاف بسیار کمک می کند.

فیلتر الیافی خانگی یونیک هوزینگی به عنوان فیلتر پیش تصفیه قابلیت استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی را دارد.

این فیلتر در محفظه یا هوزینگ قرار می گیرد و پیشنهاد می شود برای مشاهده وضعیت بدنه فیلتر از هوزینگ های شفاف استفاده شود.

در این صورت تشخیص زمان تعویض فیلتر نیز آسان تر انجام می شود.

این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و کیفیت بالای آن باعث شده تا در برابر دما و فشار متغیر آب مقاومت کافی داشته باشد.

این فیلتر همچنین به لحاظ بهداشت کاملا قابل اطمینان است و می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

فیلتر الیافی خانگی یونیک هوزینگی با دقت 5 میکرون آب را تصفیه می کند، در واقع لایه های به کار برده شده در فیلتر دارای منافذی با قطر 5 میکرون هستند.

آب با عبور از بین این لایه ها کلیه املاح غیر محلول موجود در خود را که از 5 میکرون بزرگتر هستند از دست می دهد، مانند گل و لای، شن و ماسه، خاک، لجن و جلبک و غیره

طول عمر فیلتر الیافی با توجه به عوامل مختلفی مانند میزان مصرف آب، مدت زمان استفاده از فیلتر، سختی و کیفیت آب تغییر پیدا می کند.

اما عموما این فیلتر تا حداکثر سه ماه قابلیت مصرف دارد و پس از آن باید تعویض شود.

فیلتر الیافی خانگی یونیک هوزینگی

فیلتر الیافی خانگی یونیک هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط