فیلتر الیافی خانگی کلییر واتر 5 میکرون

فیلتر الیافی خانگی کلییر واتر 5 میکرون

فیلتر الیافی از فیلترهای ارزان اما پر مصرف و بسیار کاربردی در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است.

این فیلتر در اولین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی قرار می گیرد و وظیفه دارد تا آب را به لحاظ فیزیکی تصفیه کند و کلیه جامدات غیر محلول را که در آب وجود دارد به دام بی اندازد.

فیلتر الیافی خانگی کلییر واتر 5 میکرون محصولی از کشور تایوان است و جزء یکی از فیلترهای پرفروش به حساب می آید.

این فیلتر از جنس الیافی پلی پروپیلن ساخته شده است و از نظر کیفی و بهداشتی مورد تایید نهادهای بین المللی بهداشت CE، FDA، NSF، WQA و SGS قرار گرفته است و این خود نشانگر کیفیت بسیار بالای این فیلتر است.

این فیلتر به صورت رولی لوله ای در آمده است که لایه های پلی پروپیلنی با تراکم بالا به دور هم پیچیده شده اند.

در واقع آب با عبور از بین این لایه ها ذرات معلق نظیر شن و ماسه، گل و لای، خاک و لجن موجود در خود را که از 5 میکرون بزرگتر هستند از دست می دهد و به آب شفاف تر و زلال تر تبدیل می شود.

فیلتر الیافی خانگی کلییر واتر 5 میکرون به صورت هوزینگی طراحی شده است و بهتر است از محفظه شفاف خانگی برای قرارگیری این فیلتر استفاده شود.

در صورتی که محفظه فیلتر الیافی شفاف باشد می توان پس از مدت زمانی تغییراتی را که در اثر تصفیه آب در فیلتر به وجود آمده است مشاهده کرد و از زمان دقیق تعویض فیلتر آگاه شد.

برای تعویض این فیلتر بهتر است قبل از اینکه بدنه آن به صورت کامل قهوه ای و کدر شود، آن را تعویض کرد.

در این صورت فیلترهای بعدی طول عمر بیشتری دارند و ذرات معلق موجود در آب بهتر حذف می شوند.

فیلتر الیافی خانگی کلییر واتر 5 میکرون

فیلتر الیافی خانگی کلییر واتر 5 میکرون

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط