فیلتر الیافی خانگی ویولت 5 میکرون

فیلتر الیافی خانگی ویولت 5 میکرون

فیلتر الیافی یکی از فیلترهای پر مصرف است که در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی از آن برای حذف ذرات معلق موجود در آب نظیر گل و لای و شن و ماسه استفاده می کنند.

این فیلتر عموما در مراحل ابتدایی دستگاه قرار می گیرد و وظیفه دارد آب را برای ورود به فیلترهای بعدی و اصلی تر دستگاه آماده کند.

فیلتر الیافی خانگی ویولت 5 میکرون یکی از انواع بسیار مرغوب فیلتر الیافی است و می توان از آن در انواع محفظه یا هوزینگ های خانگی استفاده کرد.

ساختار و طراحی استاندارد این فیلتر باعث شده تا بتوان به راحتی و بدون دردسر فیلتر را درون هوزینگ های مختلف خانگی نصب کرد.

البته بهتر است هوزینگی که برای قرارگیری فیلتر الیافی مورد استفاده قرار می گیرد شفاف باشد.

زیرا ابتدا این فیلتر به رنگ سفید طراحی می شود و پس از مدتی به رنگ قهوه ای تیره تا روشن تمایل پیدا می کند.

از این رو اگر محفظه فیلتر شفاف باشد، می توان تغییرات فیلتر را مشاهده کرد و از زمان دقیق تر تعویض آن آگاه شد.

فیلتر الیافی خانگی ویولت 5 میکرون از جنس پلاستیک پلی پروپیلن ساخته شده است و دارای لایه هایی می باشد که بر روی آنها منافذی با قطر 5 میکرون به وجود آمده است.

آب با عبور از بین فیلتر الیافی، کلیه املاح معلق موجود را که از 5 میکرون بزرگتر هستند از دست داده و آبی شفاف تر و با کیفیت تر از فیلتر خارج می شود.

این فیلتر به لحاظ بهداشتی کاملا قابل اطمینان است، زیرا موفق به دریافت تاییدیه از استانداردهای جهانی WQA، FDA و NSF شده است. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر از این فیلتر استفاده کنید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط