فیلتر الیافی خانگی واتر لو (water Lav) هوزینگی

فیلتر الیافی خانگی واتر لو (water Lav) هوزینگی
فیلتر الیافی یکی از فیلترهای اصلی پر مصرف در دستگاه های تصفیه آب خانگی است که عموما در مرحله اول قرار می گیرد و وظیفه دارد آب را به لحاظ  فیزیکی تصفیه کند و کلیه جامدات معلق موجود در آب را حذف نماید.

فیلتر الیافی در واقع نوعی فیلتر پیش تصفیه است که وظیفه دارد آب را برای ورود به فیلترهای بعدی دستگاه آماده کند.

فیلتر الیافی خانگی واتر لو (water Lav) هوزینگی با ارتقاع 10 اینچ و با قطر 2.5 اینچ درون انواع هوزینگ های خانگی استاندارد قابلیت استفاده دارد.
بهتر است هوزینگی که برای این فیلتر انتخاب می شود شفاف باشد تا بتوان با مشاهده تغییرات بدنه فیلتر از زمان تعویض دقیق تر آن آگاه شد.
این فیلتر با دقت 5 میکرون آب را تصفیه می کند، در واقع لایه های پلی پروپیلنی فیلتر دارای منافذی با قطر 5 میکرون هستند و آب با عبور از این لایه ها کلیه املاح معلق نظیر گل و لای، شن و ماسه، خاک، لجن و جلبک را که از 5 میکرون بزرگتر هستند از دست می دهد.

بنابراین آبی شفاف تر و زلال تر تولید می شود و از نظر کیفی برای ورود به فیلترهای بعدی آماده می شود.

فیلتر الیافی خانگی واتر لو (water Lav) هوزینگی به لحاظ کیفیت و بهداشت کاملا قابل اطمینان است زیرا مواد اولیه به کار برده شده در ساخت آن دارای گرید غذایی هستند و با استانداردهای بهداشتی کاملا مطابقت دارند.
زمان تعویض فیلتر الیافی تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند کیفیت و میزان املاح معلق موجود در آب، میزان مصرف آب و غیره تغییر پیدا می کند، اما به صورت کلی می توان از این فیلتر تا حداکثر سه ماه در دستگاه استفاده کرد.
فیلتر الیافی خانگی واتر لو (water Lav) هوزینگی

فیلتر الیافی خانگی واتر لو (water Lav) هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط