فیلتر الیافی خانگی واتر فیلتر مدلPP-10

فیلتر الیافی خانگی واتر فیلتر مدلPP-10

وجود املاح معلق درون آب نه تنها منجر به بالاتر رفتن کدورت آب می شود بلکه می تواند تاثیرات مخربی را بر عملکرد تجهیزاتی که با آب کار می کنند نیز بگذارد و سبب ایجاد انسداد و گرفتگی در مسیر لوله ها شود. به همین دلیل در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی از فیلتر الیافی برای حذف جامدات معلق درون آب استفاده می شود.

فیلتر الیافی خانگی واتر فیلتر مدلPP-10   دارای چندین لایه غشاء از جنس پلی پروپیلن است و با قطر اسلیم و ارتفاع 10 اینچ درون انواع محفظه های استاندارد شفاف خانگی قابلیت استفاده دارد.

این فیلتر همانند صافی عمل می کند و آب طی گذر از آن تمامی املاح و جامدات معلقی را چون گل و لای، شن و ماسه، خاک و جلبک را که از 5 میکرون بزرگتر است بین منافذ این غشاء به جا می گذارد.

نحوه فیلتراسیون آب در این فیلتر بدین شکل است که آب وارد فیلتر الیافی شده و با عبور از دیواره های آنها تصفیه شده و ذرات و ناخالصی ها در بین این لایه ها گرفتار می شوند.

محفظه فیلتر الیافی عموما به صورت شفاف ساخته می شود تا بتوان مشاهده تغییراتی که در رنگ فیلتر الیافی به وجود می آید از زمان تعویض آن آگاه شد.

این فیلتر توان تصفیه 2500  گالن آب را دارد و پیشنهاد می شود پس از آن و یا پس از گذشت حداکثر سه ماه این فیلتر را تعویض کرد.

فیلتر الیافی خانگی واتر فیلتر مدلPP-10  به دلیل کیفیت بالا در ساخت مورد تایید نهادهای بین المللی NSF، WQA و ISO  قرار گرفته است و این خود به عنوان مهر تاییدی جهت تضمین کیفیت و کارایی بالای این فیلتر به حساب می آید.

فیلتر الیافی خانگی واتر فیلتر مدلPP-10

فیلتر الیافی خانگی واتر فیلتر مدلPP-10

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط