فیلتر الیافی خانگی سوفیلتر مدل SC-10-5

فیلتر الیافی خانگی سوفیلتر مدل SC-10-5
در اولین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی به منظور تولید آب شفاف و حذف ذرات معلق و غیر محلول از فیلتری به نام الیافی استفاده می کنند.

فیلتر الیافی با حذف جامدات معلق درون آب به تولید آب شفاف بسیار کمک می کند و به عنوان اولین فیلتر پیش تصفیه، آب را برای ورود به فیلترهای بعدی آماده می کند.

فیلتر الیافی خانگی سوفیلتر مدل SC-10-5 از جنس پلی پروپیلن ساخته شده است و با دقت 5 میکرون آب را تصفیه می کند.

این فیلتر استوانه ای شکل است و بدنه ای به رنگ سفید دارد، در واقع آب با ورود به هوزینگ مجبور به عبور از بین لایه های این فیلتر می شود و طی گذر آب منافذی با قطر 5 میکرون همانند صافی مانع ازعبور شن و ماسه، گل ولای، خاک و جلبک و خزه می شود.
این فیلتر قابلیت تصفیه 2500 گالن آب را دارد و پس از آن بدنه این فیلتر اشباع می شود و با پر شدن منافذ غشاء، فیلتر قادر به حذف ذرات و ناخالصی های درون آب نمی باشد.

در اغلب موارد فیلتر sou filter درون محفظه های شفاف نصب می شود تا بتوان با مشاهده فیلتر از زمان تعویض به موقع آن آگاه شد. فیلتر الیافی بهتر است حداقل هر سه ماه یک بار و قبل از اینکه به رنگ کاملا قهوه ای و تیره تبدیل شود، تعویض شود.

فیلتر الیافی خانگی سو فیلتر مدل SC-10-5 در برابر سختی آب، فشار و محدوده دمای آب ورودی آستانه تحمل بالایی دارد و با حداکثر فشار 125 psi، حداکثر دمای 40 درجه سانتی گراد و حداکثر سختی 1500 ppm می تواند آب را تصفیه کند.

مشخصات فنی :

دقت تصفیه : 5 میکرون
ابعاد : قطر خارجی 5.9 سانتیمتر، قطر داخلی 2.5 سانتیمتر و طول 24.7 سانتیمتر
وزن : 112 گرم
حداکثر ظرفیت آب : 2500 گالن
فیلتر الیافی خانگی سوفیلتر مدل SC-10-5

فیلتر الیافی خانگی سوفیلتر مدل SC-10-5

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط