فیلتر الیافی خانگی زینود مدل XPP-10-5

فیلتر الیافی خانگی زینود مدل XPP-10-5

فیلتر الیافی از فیلترهای تصفیه آب پر مصرف و کاربردی است که در اولین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی برای تصفیه فیزیکی و حذف جامدات معلق درون آب به کار برده می شود.

این فیلتر به لحاظ ساختار در دو نوع اینلاین یا هوزینگی ساخته می شود که نوع هوزینگی آن پرکاربردتر و رایج تر است.

فیلتر الیافی خانگی زینود مدل XPP-10-5 از فیلترهای هوزینگی تصفیه آب خانگی است که می توان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی درون هوزینگ های خانگی استفاده کرد.

در اغلب موارد هوزینگی که برای قرارگیری فیلتر الیافی انتخاب می شود شفاف است و امکان مشاهده فیلتر درون آن وجود دارد.

به همین دلیل می توان به راحتی فیلتر الیافی را بررسی کرد و با تغییراتی که در بدنه فیلتر به وجود می آید از زمان تعویض آن آگاه شد.

این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و با دقت 1 میکرون آب ورودی را تصفیه می کند.

در واقع لایه های فیلتر الیافی دارای منافذی به قطر 1 میکرون هستند و آب با عبور از این منافذ جامدات و ذرات معلق درون خود را که از 1 میکرون بزرگتر هستند از دست می دهد.

فیلتر الیافی خانگی زینود مدل XPP-10-5 توان تصفیه 2500 گالن آب را دارد و پس از آن به دلیل اشباع شدن لایه های فیلتر و تکمیل مدت زمان مصرف بهتر است تعویض شود.

در اغلب موارد این فیلتر پس از سه ماه کارایی خود را از دست می دهد و بهتر است به موقع تعویض شود.

فیلتر الیافی به عنوان فیلتر پیش تصفیه کارایی بسیار موثری در افزایش طول عمر ممبران دارد، بنابراین انتخاب نوع با کیفیت و مرغوب آن بسیار مهم است.

فیلتر الیافی خانگی زینود مدل XPP-10-5

فیلتر الیافی خانگی زینود مدل XPP-10-5

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط