فیلتر الیافی خانگی رومکس 1 میکرون

فیلتر الیافی خانگی رومکس 1 میکرون

فیلتر الیافی یکی از فیلتر های پر مصرف و بسیار کاربردی در دستگاه های تصفیه آب خانگی است که در اولین مرحله از تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

این فیلتر به دلیل اینکه آب تصفیه نشده و سخت در ابتدا به آن وارد می شود، بار سنگینی بر عهده دارد و به همین دلیل زمان تعویض آن نسبت به سایر فیلترها زود تر فرا می رسد.

فیلتر الیافی خانگی رومکس 1 میکرون محصولی از کشور تایوان است و جزء یکی از بهترین و مرغوب ترین فیلترهای الیافی به حساب می آید.

این فیلتر از جنس پلی پروپیلن ساخته شده است و مقاومت بالایی در برابر فشار و دمای آب ورودی دارد. طراحی استاندارد این فیلتر باعث شده تا بتوان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی درون هوزینگ های خانگی استفاده کرد.

پیشنهاد می شود برای قرار گیری این فیلتر در دستگاه از هوزینگی استفاده کنید که بدنه ای شفاف دارد، زیرا در این صورت می توان با مشاهده تغییراتی که در رنگ بدنه فیلتر به وجود می آید از زمان تعوبض دقیق آن آگاه شد.

یکی از ویژگی های خاص این فیلتر که باعث تفاوت بین انواع فیلترهای الیافی شده است، این است که که هر دو سرفیلتر از درپوشی استفاده شده است که همانند محافظ برای فیلتر الیافی عمل می کند. البته برای نصب و راه اندازی فیلتر این درپوش ها باید باز شوند.

فیلتر الیافی خانگی رومکس 1 میکرون دقت بسیار بالایی در حذف گل و لای، شن و ماسه و خاک و ذرات معلق موجود در آب دارد.

آب با عبور از لایه های این فیلتر کلیه املاح معلق موجود در خود را که از 1 میکرون بزرگتر هستد از دست می دهد.

فیلتر الیافی خانگی رومکس 1 میکرون

فیلتر الیافی خانگی رومکس 1 میکرون

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط