فیلتر الیافی خانگی اینلاین 5 میکرون سافت واتر

فیلتر الیافی خانگی اینلاین 5 میکرون سافت واتر

برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی از فیلترهای پیش تصفیه اینلاین در دستگاه ها استفاده می کنند.

این دستگاه ها در انواع مختلفی ساخته می شوند و البته تعداد آنها در بین دستگاه های تصفیه آب خانگی به علت مزایا و ویژگی های منحصر به فرد کم نمی باشد.

در این دستگاه ها نمی توان از فیلترهای کارتریجی استفاده کرد و فیلترهای پیش تصفیه باید از نوع اینلاین یا خطی باشند.

فیلتر الیافی خانگی اینلاین 5 میکرون سافت واتر از فیلترهای بسیار با کیفیت است که قابلیت نصب در انواع دستگاه های تصفیه آبی که فیلترهای پیش تصفیه آن از نوع اینلاین هستند را دارد.

در این فیلتر محفظه و فیلتر الیافی به صورت یکجا طراحی شده اند و به همراه یکدیگر نصب و به صورت یکجا تعویض می شوند.

به همین دلیل از نظر بهداشتی کاملا قابل اطیمنان است و هیچ گونه آلاینده ای در محفظه به جا نمی ماند.

برند سافت واتر (soft water) به عنوان سازنده این فیلتر یکی از معروف ترین سازندگان دستگاه و فیلترهای تصفیه آب خانگی است و می توان گفت از اولین تولید کنندگان فعال در زمین تصفیه آب می باشد.

فیلتر الیافی خانگی اینلاین 5 میکرون سافت واتر از جنس الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و جنس بدنه آن از پلاستیک با استاندارد فود گرید است.

این فیلتر توان تصفیه 2500 گالن آب و حذف ذرات معلق و ناخالصی های موجود در آب نظیر شن و ماسه، گل و لای، لجن، جلبک و غیره را با دقت 5 میکرون دارد.

حداقل طول عمر این فیلتر با در نظر گرفتن مقدار آب مصرفی، کیفیت و سختی آب تا سه ماه است. پس از آن به دلیل جایگاه مهم در دستگاه باید تعویض شود تا از طول عمر فیلترهای بعدی کاسته نشود.

فیلتر الیافی خانگی اینلاین 5 میکرون سافت واتر

فیلتر الیافی خانگی اینلاین 5 میکرون سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط