فیلتر الیافی خانگی اینلاین پیوریفر مدل K0201

فیلتر الیافی خانگی اینلاین پیوریفر مدل K0201

فیلتر رسوب گیر الیافی همانند یک صافی عمل می کند و از ورود ذرات و آلاینده های معلق درون آب چون گل و لای، شن و ماسه، لجن، خاک و جلبک به فیلترهای بعدی جلوگیری می کند.

فیلتر الیافی خانگی اینلاین پیوریفر مدل K0201 به صورت اینلاین یا خطی طراحی شده است و جزء بهداشتی ترین و ایمنی ترین فیلترهای الیافی می باشد.

این فیلتر از الیاف پلی پروپیلن ساخته شده است و بدنه ای از جنس پلاستیک با استاندارد مواد غذایی دارد.

این فیلتر از لحاظ بهداشتی بسیار قابل اطمینان است زیرا با تعویض فیلتر، بدنه و خود فیلتر به صورت یکجا تعویض می شوند و هیچ گونه ناخالصی و رسوبی از فیلتر به جا نمی ماند.

این فیلتر در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی قابلیت استفاده ندارد، بلکه می توان از آن در سیستم هایی که فیلترهای پیش تصفیه به صورت اینلاین ارائه شده اند استفاده کرد.

فیلترهای اینلاین در دستگاه فضای بسیار محدودتری را نسبت به فیلترهای کارتریجی اشغال می کنند و تعویض آنها نیز با سرعت بیشتری انجام می شود.

فیلتر الیافی خانگی اینلاین پیوریفر مدل K0201 با دقت 1 میکرون ذرات را حذف می کند.

این دقت در تصفیه آب برای این فیلتر به عنوان مزیتی قابل توجه به حساب می آید، زیرا اغلب فیلترهای الیافی با دقت 5 میکرون فرآیند تصفیه آب را انجام می دهند.

آب با فشار شهری وارد این فیلتر که عموما در اولین مرحله قرار می گیرد و طی عبور از لایه های متراکم فیلتر تصفیه می شود و در نهایت آب شفاف از فیلتر خارج می شود.

مدت زمان استفاده از فیلتر الیافی محدود می باشد و عموما بین سه الی شش ماه متغیر است. تعویض به موقع فیلتر الیافی به عنوان فیلتر پیش تصفیه تاثیر بسزایی در بالاتر بردن طول عمر سایر فیلترها دارد.

فیلتر الیافی خانگی اینلاین پیوریفر مدل K0201

فیلتر الیافی خانگی اینلاین پیوریفر مدل K0201

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط