فیلتر الیافی خانگی اینلاین فلاکستک مدل K33

فیلتر الیافی خانگی اینلاین فلاکستک مدل K33

فلاکستک (Fluxtek) یکی از کمپانی های سازنده ممتاز و نمونه دستگاه و فیلترهای تصفیه آب خانگی است و تمای محصولات این برند از نظر بهداشتی و ایمنی بسیار قابل اطمینان می باشند. این کمپانی تحت لیسانس کشور آمریکا قرار دارد و ساخت و مونتاژ محصولات فلاکستک در کشور تایوان انجام می شود.

فیلتر الیافی خانگی اینلاین فلاکستک مدل K33 به عنوان اولین فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس مورد استفاده قرار می گیرد. البته این فیلتر به دلیل ساختار و طراحی خاص تنها در دستگاه های تصفیه آبی که مجهز به فیلترهای پیش تصفیه اینلاین هستند کاربرد دارد. قرارگیری فیلترهای اینلاین در دستگاه ها سبب می شود تا فضای اشغالی توسط دستگاه تصفیه آب بسیار کاهش یابد.

فیلتر الیافی خانگی اینلاین فلاکستک مدل K33 از نظر بهداشتی از فیلترهای الیافی کارتریجی، قابل قبول تر و مناسب تر است، زیرا در هر دوره تعویض این فیلتر بدنه و خود فیلتر الیافی به صورت یکجا با هم تعویض می شوند. این فیلتر ظرفیت تصفیه 2500 گالن آب را دارد و پس از آن اشباع می شود و بهتر است حداقل هر سه ماه یک بار تعویض گردد، زیرا عدم تعویض به موقع فیلتر الیافی می تواند سبب شود این فیلتر به محل مناسبی برای رشد و تکثیر باکتری ها تبدیل شود.

فیلتر الیافی خانگی اینلاین فلاکستک مدل K33 از کیفیت و دقت بالایی برخوردار است و دارای چندین لایه غشاء متراکم با ابعاد 5 میکرون است. در واقع آب با ورود به این فیلتر و با گذر از بین لایه های فیلتر تمامی املاح معلق و رسوبات درون آب را چون گل و لای، شن و ماسه و انواع ذرات لجن و خاک را که از 5 میکرون بزرگتر هستند از دست می دهد.

از ویژگی های قابل توجه این فیلتر اخذ تاییدیه از استانداردهای FDA و WQA و NSF است.

فیلتر الیافی خانگی اینلاین فلاکستک مدل K33

فیلتر الیافی خانگی اینلاین فلاکستک مدل K33

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط