فیلتر الیافی خانگی اینلاین آکوا واته 

فیلتر الیافی خانگی اینلاین آکوا واته 
فیلتر الیافی خانگی اینلاین آکوا واته (aqua wateh) یکی از انواع فیلترهای الیافی جدید می باشد که تولید شده و به تازگی وارد بازار شده است.

این فیلتر به صورت اینلاین یا خطی طراحی شده است و در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی که فیلترهای پیش تصفیه آن به صورت خطی ارائه شده اند کاربرد دارد.

فیلتر الیافی اینلاین به لحاظ بهداشتی از فیلترهای الیافی کارتریجی بهتر عمل می کند، زیرا برای هر بار تعویض فیلتر الیافی محفظه ای که به همراه آن آمده است نیز تعویض می شود.
بدنه این فیلتر از جنس پلاستیک پلی پروپیلن با گرید غذایی ساخته شده است و علاوه بر اینکه در برابر فشار و دمای آب از تحمل بالایی برخوردار است، به لحاظ بهداشتی نیز کاملا مورد قبول می باشد.
این فیلتر از جنس پلی پروپیلن ساخته شده است و لایه های آن به دور لوله ای استوانه ای شکل پیچیده شده اند.
فیلتر الیافی خانگی اینلاین آکوا واته با منافذی به قطر 5 میکرون آب را تصفیه می کند و نقش بسزایی در حذف شن و ماسه، گل و لای، زنگ لوله و کلیه ذرات معلقی که از 5 میکرون بزرگتر هستند دارد.
با حذف این ذرات آب خروجی شفاف تر خواهد شد و به لحاظ کیفیت برای ورود به فیلترهای بعدی دستگاه آماده می شود.

از آنجایی که تعویض به موقع فیلترهای تصفیه مهم ترین عامل در تعیین کیفیت آب خروجی است، بهتر است نسبت به تعویض به موقع فیلتر الیافی به عنوان فیلتر پیش تصفیه حساس باشید.

این فیلتر قابلیت شستشو ندارد و در صورت تمام شدن طول عمر باید به صورت یکجا با محفظه تعویض شود.
حداقل طول عمر فیلتر الیافی بسته به کیفیت آب، میزان مصرف آب و دقت فیلتر تا سه ماه است.
فیلتر الیافی اینلاین درست است که از لحاظ بهداشتی مورد قبول است اما بسیار گران تر از فیلترهای کارتریجی هستند و همچنین ظرفیت تصفیه کمتری دارند.
فیلتر الیافی خانگی اینلاین آکوا واته 

فیلتر الیافی خانگی اینلاین آکوا واته

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط